Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak, rúgjam ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, rúgjam ki ennyi év után?

Figyelt kérdés
A párom harmadjára is megcsalt 5 év kapcsolat után. Arra értem haza hogy fekszik az ágyunkon és egy idegen csaj szopja. Azzal takarózik hogy nem ment el. Meg hogy már nem jó velem a szex. 1. az orgazmus nélküli szex ugyan úgy megcsalás 2. ahelyett hogy megbeszélte volna velem hogy rossz a szex és változtassunk inkább megint megcsalt? Tény hogy kicsit elhidegültünk egymástól mikor elvetéltem, de terapeutához járunk és azt hittem kezdenek rendeződni a dolgok. Azt hittem ott őszinték vagyunk és ő is minden problémát elmond, ahogyan én is. De nem, ő erre megint megcsalt. Szerinte csak egy botlás volt és még egy esélyt érdemel, de én már nem bízom benne, ez után már képtelen vagyok megbocsátani. 28N

2021. febr. 20. 16:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan képes lennél ennek a patkánynak szülni???
2021. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
15%
Én általában pártolom a megcsalást, de ez az én elveim ellen is szól. Itt nincs egyenlőség, szeretetc tisztelet.
2021. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy is van ez? Ő szerinte egy botlás volt, te szerinted harmadszor is megcsalt!

Szerinted ez később jobb lesz? Na ne viccelj már!

Öt év után? Mert ez olyan nagy idő? Vannak akik 20-30 év után válnak el! Én nem sokat gondolkoznék ezen!

2021. febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Meg lehet ezt másképp is közelíteni: ha nem tudsz neki szülni és szeretnél gyereket, akkor el kell válnod vagy váltanod kell.
2021. febr. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%
De hogy sikerült ezt így összeszervezni? Hazaértél úgy, hogy nem vette észre? 1000 négyzetméteres a kecó? Ezt nem tudom így elképzelni.
2021. febr. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Kiskorodban úgye tehéntejjel itattak és azért vagy ennyire marha? Kidobod és éled az éetedet tovább.
2021. febr. 21. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!