Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak, rúgjam ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, rúgjam ki ennyi év után?

Figyelt kérdés
A párom harmadjára is megcsalt 5 év kapcsolat után. Arra értem haza hogy fekszik az ágyunkon és egy idegen csaj szopja. Azzal takarózik hogy nem ment el. Meg hogy már nem jó velem a szex. 1. az orgazmus nélküli szex ugyan úgy megcsalás 2. ahelyett hogy megbeszélte volna velem hogy rossz a szex és változtassunk inkább megint megcsalt? Tény hogy kicsit elhidegültünk egymástól mikor elvetéltem, de terapeutához járunk és azt hittem kezdenek rendeződni a dolgok. Azt hittem ott őszinték vagyunk és ő is minden problémát elmond, ahogyan én is. De nem, ő erre megint megcsalt. Szerinte csak egy botlás volt és még egy esélyt érdemel, de én már nem bízom benne, ez után már képtelen vagyok megbocsátani. 28N

2021. febr. 20. 16:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, add hogy ez egy troll kérdés legyen, és ne legyen még egy ilyen ostoba nőtársam...
2021. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Már az első megcsalás után minden kapcsolatot meg kellett volna szakítanod vele. Az már nyilvánvaló, hogy az önbecsülésed nagyon mélyen van, de talán még van remény számodra. Nem vagy idős és még van esélyed normális párt találni csak ahhoz azonnal szakítanod kellene a jelenlegivel.
2021. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha valaki rajtakapná a pasiját, hogy azt egy idegen nő opja, nyilván a gyakorikérdéseken merengene, hogy kirakja-e.
2021. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kamu. Ha nem, akkor mindenképp maradj vele és sok boldogságot! Házasodjatok is össze!
2021. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ám ilyen ostoba nők. Kb 5-6 éve rám írt egy srác, akit látásból ismertem. Teljesen semleges témáról beszéltünk, tudtam, hogy barátnője van, én akkoriban másba voltam szerelmes, szóval nem kezdtem volna vele amúgy sem. Rám írt a nője is, aztán néhány üzenet váltás után, elmesélte, hogy volt olyan alkalom, amikor ő dolgozott és a pasijához felment egy lány és lesz**ta, aztán ez valahogy kiderült. És a csaj, nemhogy kivágta volna, nem, ráírt a csajra, hogy “köszi, hogy gondoskodtál a barátomról, amíg dolgoztam. ;)” Természetesen azóta is együtt vannak. 😂
2021. febr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálkozzatok még a gyerekkel, az majd biztos segít. Hülye...
2021. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell az első után kirakni... De nem, te szülj gyereket egy ilyen fosba.
2021. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért rúgnád ki? Hiszen te ezt élvezed!
2021. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

Maradj vele, ha neked ez kell, de gyereket erre ne szülj. Az is lehet, hogy azért vetélsz el, mert ő fertőzött meg valamivel. Lehet, hogy ez inkább ezotéria kategória, de tudta az a baba, hogy nem akar oda leszületni.

Szerinted szülés után nem csalna meg? Mondjuk, ha letagadja, hogy elélvezett, az szerinte úgyse az.

2021. febr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Istenem🤦🏽‍♀️Neked ez kérdés?
2021. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!