Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a fenét csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon röviden a történet:


4 éves párkapcsolatban élek jelenleg, semmi okom panaszkodni, azt leszámítva, hogy a szexuális életünk leredukálódott heti egyre. De ezt már másfél éve tűröm. Illetve tűrtem... Megcsaltam az élettársamat. Egy éve viszonyom van egy nagyon vonzó, és édes nővel. Tudtommal szerelmes belém, nekem sem közömbös. Az asszonnyal a legnagyobb gondom, hogy a megcsalás előtt is borzasztóan féltékeny volt. Kikapkodta a kezemből a telefont, olvasgatta a mail-jeimet. Pontban haza kellett mennem mindig. Tisztára mintha az édesanyám lett volna. Lehetséges, hogy emiatt hibáztam ekkorát.


Nem tudom mit tegyek! A párkapcsolatom biztonságot nyújt, a szeretőm mellett meg úgy érzem élek.


A szüleink, rokonaink folyamatosan nyaggatnak minket a gyerek témával, a házassàggal. Viszont én bizonytalan vagyok. A szeretőm már szeretné, hogy felvállaljam. De félek, hogy összetöröm az idillt. Nagy nyomás van rajtam... Beletudnék szeretni a lányba, de gyáva vagyok lerombolni az eddigi életemet.


Másik komoly gond: Nagyon szeretnék egy gyermeket! Eddig is szerettem volna. De az élettársam 40 éves koráig hallani sem akar róla! Úgy érzem belebolondulok az életembe!


Mit tegyek?


2021. jan. 12. 07:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

"Az asszonnyal a legnagyobb gondom, hogy a megcsalás előtt is borzasztóan féltékeny volt. "


Ezek szerint okkal.

Hanyagoltad, megcsaltad.

Mi a kérdés?

2021. jan. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

"e félek, hogy összetöröm az idillt."


Milyen idillt? Azt, hogy a szexuális érdeklődésed a párod iránt nulla,

ezért ő féltékeny, te meg megcsalod?!


Ez vagy kamu, vagy ennyire orcátlan vagy.

2021. jan. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
És az élettársad azt gondolja, hogy majd 40 éves kora után hipp-hopp egyik hónapról a másikra teherbe esik? Ugyan már. Ha igaz, hogy annyira szeretnél gyereket, akkor hagyd ott. Nem írtad, mennyi van még hátra 40 éves koráig, de ez nem tűnik egy jó kapcsolatnak.
2021. jan. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A megcsalás előtt papucs voltam. Nem viszonyt kerestem, hanem kalandot. Úgy éreztem a férfiasságomon csorba esett. Az asszony nem kívánt, így az önbizalmam egyenlő lett a nullával. Sosem csaltam volna meg, ha nem hozza ki belőlem. Nem is gondoltam volna sosem, hogy képes lennék megcsalni bárkit is.
2021. jan. 12. 08:03
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Milyen idill?

Lehet hogy már megbántad ahogy kezelted a dolgokat, és belátod hogy te cseszted el, ezért nem mutogatok rád ujjal..

Képzeld el hogy két év múlva is ebben ültök. Senkinek nem jó.

Engedd el a párodat, neki is meg neked is jobb lesz.

Erre már nem lehet építeni, ez csak ragaszkodás és birtoklás.

Azért nincs szex, mert érzelmileg eltávolodtatok.

2021. jan. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Az idillt úgy értettem, hogy a családjaink már összenőttek. Néha úgy érzem a családjaink vannak kapcsolatban nem mi egymással. Fogalmuk sincs milyen a kettőnk kapcsolata a négyfal között.


Párom 30 éves. Még 10 évig szeretne a karrierjére koncentrálni.

2021. jan. 12. 08:06
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

A családjaitok majd eldöntik hogy akarnak e kapcsolatban maradni.

Ha neked nem jó a helyzet, nem jó ez a párkapcsolat (az előzményt hagyd figyelmen kívül most), lépj ki belőle. A te életedben te vagy a fő szereplő, ne akard a család kedvéért így leélni. Vagy bárki kedvéért. Legközelebb már nem megy rá 4 éved, ha nem leszel boldog, felismerheted, és kiléphetsz belőle. De nagyobb év veszteség, ha még ebben ülsz, mert nem mersz lépni.

2021. jan. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
lépj ki, kit érdekel a család. még az hiányzik hogy anyós, após lépten nyomon beleüsse a fejét az életembe. voltam már iylen kapcsolatban, csak a streszt hozzák az emberre. jó lenne neked is leválni már róluk. szerintem már beleszerettél a nőbe, vállald fel. persze nem biztos hogy vele összejön, de attól még ez sem jó amiben vagy. Ha más most rossz, akkor tényleg csak a gyávaság. Ez a szakítási fájdalom legkésőbb 6 hónapon belül nyomtalanul el fog tűnni, főleg ha a szeretőd is segít benne.
2021. jan. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lépj ki, ha egy kapcsolat 4 év után itt tart, az nem idill, hanem kínlódás. Nem szereted a párod, mert nem csaltad volna meg. Fiatalok vagytok, gyerek sincs, inkább adjatok magatoknak esélyt, hogy mással boldogok legyetek.
2021. jan. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Igazad van, inkább várd ki, amíg a szeretődnek elfogy a türelme, és lebuktat. Egyből megoldódik minden problémád. Az élettársad szakít veled, megkap a szeretőd, és mindkét család szemében te leszel a pária, ők se lógnak többé rajtatok. Aztán jöhet a gyerek. De gyorsan ám, mielőtt kiismeritek egymást, és ez a csaj is elkezdi mondani, hogy 10-15 éven belül biztos nem, majd a klimax után.
2021. jan. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!