Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a fenét csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon röviden a történet:


4 éves párkapcsolatban élek jelenleg, semmi okom panaszkodni, azt leszámítva, hogy a szexuális életünk leredukálódott heti egyre. De ezt már másfél éve tűröm. Illetve tűrtem... Megcsaltam az élettársamat. Egy éve viszonyom van egy nagyon vonzó, és édes nővel. Tudtommal szerelmes belém, nekem sem közömbös. Az asszonnyal a legnagyobb gondom, hogy a megcsalás előtt is borzasztóan féltékeny volt. Kikapkodta a kezemből a telefont, olvasgatta a mail-jeimet. Pontban haza kellett mennem mindig. Tisztára mintha az édesanyám lett volna. Lehetséges, hogy emiatt hibáztam ekkorát.


Nem tudom mit tegyek! A párkapcsolatom biztonságot nyújt, a szeretőm mellett meg úgy érzem élek.


A szüleink, rokonaink folyamatosan nyaggatnak minket a gyerek témával, a házassàggal. Viszont én bizonytalan vagyok. A szeretőm már szeretné, hogy felvállaljam. De félek, hogy összetöröm az idillt. Nagy nyomás van rajtam... Beletudnék szeretni a lányba, de gyáva vagyok lerombolni az eddigi életemet.


Másik komoly gond: Nagyon szeretnék egy gyermeket! Eddig is szerettem volna. De az élettársam 40 éves koráig hallani sem akar róla! Úgy érzem belebolondulok az életembe!


Mit tegyek?


2021. jan. 12. 07:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves 10-es válaszoló! Inkább nem kommentálom a válaszodat. Egyértelműen provokáció. Egyik nőt sem ismered. (Alacsony intelligenciára vall, előítéletesnek lenni.)

2021. jan. 12. 09:15
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak arra célzott, hogy azzal hogy nem cselekszel, hanem hagyod magad sodródni, ez lesz a gyümölcse.

És ha más nem, legalább ez sarkalljon arra hogy te lépj, és ne csak ( bocsánat a szóhasználatért) töketlenkedj, várva, hogy mások megoldják azt a helyzetet, aminek te vagy a középpontja, a fő cselekvője.

2021. jan. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert ha nem tudsz a sarkadra állni, eldönteni mit akarsz, vagy mit nem, és aszerint cselekedni, akkor ugyanolyan papucs maradsz, és a következő kapcsolatodban is az leszel.
2021. jan. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%
Pedig a 10-es mondta meg a frankot. A felnotte valas egy folyamat, aminek te meg az elejen sem jarsz. Mindegy milyen szamjegyekkel irod le az eletkorod, nem attol fugg. Hanem attol, hogy teljesited-e az alabbi kriteriumokat. Tudsz-e onallo, tudatos dontest hozni? Tudsz-e egyuttelni ezeknek a donteseknek a kovetkezmenyeivel? Meg tudod-e huzni a sajat hataraid? Sikerult-e a szuleid altal raderoltetett semaikat levetned, atalakitani, testreszabni? Lathaoan ezeknek nem vagy a birtokaban. Ezert nincs onbizalmad sem. Azt se tudod mit csinalj. Ezert kell vigyazni az alacsony onertekelesu emberekkel, barkivel felredugnak egy kapcsolatban, ha adodik egy masik par szep szoval. Odaig mar eljutottal, hogy papucs vagy. A feleseged gyerekkent kezel nem ferfikent. Ezert nincs szex sem. Szamodra nincsenek jo dontesek, ha maradsz a felesegeddel akit ugye megcsaltal, az is egy pokol lesz, ha a szeretodet valasztod es az fut zatonyra az is. Lehetoleg ne akarja gyereket, te is az vagy meg, a te elfuseralt dolgaidat orokolne. Ahogy a 10-es irta, mindegy mit valaszolunk, ugyis az lesz, hogy sodrodsz az arral, majd a korulmenyek fognak idonkent falhoz allitani. Megoldas mi lenne? Az amit te egyaltalan nem akarsz. Elvalni a felesegedtol, majd a szertonek is kiadni az utjat. Felkeresni egy pszichologust, aki segit atlepni a felnottkor kuszoben. Es utana kene csak parkapcsolattal bonyolitani az eleted, ha mar kifejlett, onallo, komplex szemelyiseg leszel. Gondolom nem tetszik a valasz es mar keresed a homokot, ahova fejedet bedughatod. Ettol meg igaz. Azert irtam le, hogy tudatositsd magadban, hogy nem tudsz elmenekulni az elet es az azzal jaro kihivasok elol. Szivesen.
2021. jan. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%

Számomra egy elég értelmes, logikusan gondolkodó férfinak tűnsz, a problémád tényleg nehéz, mert nagyon sok lehetőséget kell figyelembe venni.


"Beletudnék szeretni a lányba, de gyáva vagyok lerombolni az eddigi életemet."

Mi az, amit fel tudnál szerinted építeni ezzel a nővel? Lehet hogy több lenne, mint amit az élettársaddal építettél fel?

Mi lesz, ha kiderül, hogy megcsaltad? Nem lehet, hogy szakítana egyébként is, és a kapcsolatotok már elveszett elméletben?


Mennyire szereted a párodat, a szexben mennyire lesz képes megváltozni? Mennyire fontos számodra az együttlét egy nővel? Mennyire fontos számodra a gyermek a jövőben? Mérlegelj minden fontos dolgot. Ha a szerető meg tudja adni azt, amire vágysz, a párodnál pedig már tudod, hogy nem fogja tudni nyújtani, akkor lépj.


Az, hogy a családjaitok összenőttek élettársaddal, nem releváns. A boldogságotokat nem ez fogja nyújtani, hanem az, hogy milyen a kapcsolatotok egymással.


Az eddigi életed mennyire van nagyra felépítve? Lehet a másik nő potenciálja, amit nyújt, nagyobb lehet, mint amit te felépítettél, és az élettársaddal már nem tudod építeni sokkal nagyobbra.


Azért motivállak inkább a szeretőre, mert a szövegedből az jött le, inkább őt akarod. Többet említetted a negatívat a párodban, és hogy igazából félelem miatt nem lépsz, de a vágyat azt mondja, lépj.


"4 éves párkapcsolatban élek jelenleg, semmi okom panaszkodni, azt leszámítva, hogy a szexuális életünk leredukálódott heti egyre"

Semmi okod panaszkodni? Ez mit jelent? Okés a kapcsolat, elmegy, vagy nagyon jó?

2021. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%

A helyedben a megcsalástól függetlenül is szakítanék!

A élettársad még a szerelem hajnalán sem akar szexelni veled, ráadásul 10 év múlva 40 fölött akar gyereket, magyarán soha.. 10 év múlva odáig juttok, hogy ha nagyon kuncsorogsz 1/2 évente lehet valami, amiből a vágyott gyerek nem jön össze, micsoda véletlen. Milyen idill az, ahol egy őrmester parancsai szerint kell élned? Minél később lépsz ki ebből, annál több időt vesztegetsz el, anyádék meg megnyugszanak, ha elmondod, hogy nem akart gyereket, a szüleinek magyarázkodjon ő.

2021. jan. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Negyven évesen már elég késői gyereket vállalni,főleg egy nőnek,vagy összejön vagy nem,meg úgy egyáltalán is....Nem könnyű döntés egy ilyen,amitől sokan össze fognak zuhanni,de csak azért mert a családok bírják egymást,nem érdemes együtt maradni valakivel...Csak elég erős érzelmi és testi vonzódás lehet az alapja egy normális kapcsolatnak,amire érdemes alapozni..Persze sokat számít egy normális családi háttér is,de minden nem lehet egyszerre sajnos,vagy csak ritkán...
2021. jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
26%

"Beletudnék szeretni a lányba"


Akkor már rég beleszerettél volna. Te csak magadat szereted és ez nem fog változni.

2021. jan. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Józan eszű nő nem akar 40 évesen szülni. Szerintem szimplán nem akar gyereket és tolja kifelé az időt, hisz annyi évesen már sokkal nehezebb lenne teherbe esnie, mint most. Szóval szerintem szimplán hülyének néz. Ráadásul te sem akarsz még 10 évet várni minimum, hogy apa legyél. Én a szakítás mellett szavazok, az, hogy a család meg jóban van egymással nem indok arra, hogy vegetálva élj le egy egész életet valaki mellett.
2021. jan. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Úgy kell neked, ha nem tudsz dönteni.
2021. jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!