Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg így gondoljátok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így gondoljátok vagy csak itt könnyű másnak az észt osztani?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon, mindig az van, hogy "Megcsaltak, hagyd el!", "Megcsalod, én biztos elhagynálak".


De annyi eset van, annyira összetettek ezek a dolgok. Hogyan tudjátok biztosan kijelenteni, hogy biztosan jobb az, ha szakítanak?


Voltatok egyáltalán bármelyik helyzetben? Csalktak meg vagy te csaltál meg? Éreztél is a másik iránt? Mert ha nem, honnan tudod, hogy egy megcsalás után menthetetlen a dolog? Honnan tudod, hogy az eset nem lehet egy ébresztő mind a két fél számára? Miért látsz minden esetet egyformának és adod a sablon tanácsot?


Minden ember más, így minden párkapcsolat egyedi? Akkor hogyan lehet kijelenteni néhány infó alapján, hogy "úgy lesz jobb, ha szakítasz"?


Ha te sosem próbáltad egy megcsalás után megmenteni a kapcsolatod, honnan tudod, hogy ez nem megy? Ha próbáldtad és nem ment, honnan tudod h másnak sem megy? Ha egyáltalán nincs is saját tapasztalatod a témában mire fel adsz tanácsot?


2021. febr. 12. 23:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez összetett. A bizalomnak annyi. Megbocsátani lehet, valahogy biztos, de elfelejteni nem. És onnantól ha 5 percre egyedül marad, nem hiszem el, hogy nem nőkre vadászik megint. Nem éri meg.
2021. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

A volt férjemet simàn kidobtam a megcsalás után, a mostanit is meneszteném azonnal.

Nem bírnék vele többé lefeküdni, így meg nem lenne értelme az egésznek.

2021. febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mostjólmegaszontad. Engem nem csaltak még meg, vagyis nem tudok róla, viszont ismerem magam annyira h tudjam, nem tudnám túltenni magam rajta. Fogalmam nincs h a másik ember h érez ezzel kapcsolatban. Aki már megbocsátott és sikerült neki, nyilván azt írja h bocsásson meg. De én nem vagyok ilyen típus. Meg úgy egyébként úgy gondolom aki ilyen gerinctelen módon bánik a társával az nem érdemel bocsánatot, ha egyszer megtette simán megteszi máskor is, és még nagyobb hülyére vesz mint előtte. Sajnos ismerek egy esetet, hapsi megcsalta a párját, nő megbocsátott, házasság, 2 gyerek lett, és konkrétan a hapek alkalmanként hivatásos prostihoz jár. Nincs lelkiismeretfurdalása, asszonyka neveli a 2 gyereket, hülyére van véve. Ha akkor elhagyja most talán már normális kapcsolatban élhetne. Ez jobb? Én ezt sosem kockáztatnám.
2021. febr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!