Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg így gondoljátok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így gondoljátok vagy csak itt könnyű másnak az észt osztani?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon, mindig az van, hogy "Megcsaltak, hagyd el!", "Megcsalod, én biztos elhagynálak".


De annyi eset van, annyira összetettek ezek a dolgok. Hogyan tudjátok biztosan kijelenteni, hogy biztosan jobb az, ha szakítanak?


Voltatok egyáltalán bármelyik helyzetben? Csalktak meg vagy te csaltál meg? Éreztél is a másik iránt? Mert ha nem, honnan tudod, hogy egy megcsalás után menthetetlen a dolog? Honnan tudod, hogy az eset nem lehet egy ébresztő mind a két fél számára? Miért látsz minden esetet egyformának és adod a sablon tanácsot?


Minden ember más, így minden párkapcsolat egyedi? Akkor hogyan lehet kijelenteni néhány infó alapján, hogy "úgy lesz jobb, ha szakítasz"?


Ha te sosem próbáltad egy megcsalás után megmenteni a kapcsolatod, honnan tudod, hogy ez nem megy? Ha próbáldtad és nem ment, honnan tudod h másnak sem megy? Ha egyáltalán nincs is saját tapasztalatod a témában mire fel adsz tanácsot?


2021. febr. 12. 23:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
31%

#9 nél a pont!

Fun fact, az önjelölt besúgókat is külön szeretem! Akik majd jóp megmondják a feleségnek. Nulla életű szerencsétlenek az ilyenek.

2021. febr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
A házasságom végén évekig nem nagyon volt már szex. Mégsem csaltam meg a férjemet. Próbáltam rajta javítani, nem ment. Ő sem csalt meg a szó konvencionális értelmében. De találkozgatott más lányokkal, beszélgetett, nézegette őket. Velem meg nem foglalkozott. Nem miattam nem volt szex, bár az igaz hogy én is egyre kevésbé kívántam vele, mert tudtam, hogy un engem, mélységesen un. Nekem ez volt a megcsalás. Hogy mellettem stíröli a csajokat, hogy egyértelmű, hogy másra vágyik, bárkire, aki nem én. Ezért hagytam el. Fel volt háborodva, hogy sosem feküdt le más nőkkel. Tudom. De ez már nem is sokat változtatott a dolgon. Én ezért váltam el. Szerinted a konkrét megcsalást elnéztem volna? Biztosan nem.
2021. febr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%

Én tényleg úgy gondolom, hogy a hűtlenségre nincs mentség. Ezt vallom a való életben is, nem csak itt. Ha valaki nem tud/nem akar kommunikálni, megjavítani valamit, márpedig a legtöbb megcsalás ellen lehetne tenni, akkor inkább menjenek külön aztán adios amigos. A másikat átverni, hátba szúrni és tiszteletlenül viselkedni vele ezerszer rosszabb.

Igen, egyszer csaltak meg, meg is tudtam, ki is b*sztam, úgyhogy én nem cicázok, mielőtt az lenne a kérdés.

És annak, aki azt mondja, hogy a gyereknek jobb szar kapcsolatban felnőni, mint egyedüli szülő mellett békében az még biztos nem volt A GYEREK. Merthogy én igen és nem bánom, hogy végül elváltak a szüleim. Életük döntése volt, komolyan.

Úgyhogy ha valami javíthatatlan, nem kívánnak a felek megoldást kínálni csak tengilengiznek, akkor tényleg a szakítás/válás a legjobb amit magukkal és a környezetükkel tehetnek.

2021. febr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
79%

* "Ha másra nem, legalább a gyerekekre gondoljatok, akiktől elvennétek a teljes családban való felnövést, és az apai biztonságot, a férfimintát"


Szerintem random idegeneknek kell gondolnia egy nem ismert gyerekre, hanem, az apának. De gondolom efész biztos, ha a gyerekén járt volna az esze miközben másban jártaja a lompost, akkor lehet fel sem áll neki. De akkor épp kellemesebb dolgok foglalkoztatták, úgyhogy ha Ő sem gondolt a saját gyerekére, akkor másnak miért is kéne?


(egy megcsalás miatt elvált szülők gyermeke)

2021. febr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
20%
Nem olvastam végig a válaszokat. Az életben. Dehogy hagyja el a megcsalt feleség a férjét. Általában a vonzó külsejű, szexben aktív pasik csalnak. Ők azok akikre más nők is rárepülnek. A béta aki pocakos, otthon a heti egyet is nehezen nyögi ki a feleségének, hát Ő az aki biztosan hűséges. Az okos feleség tudja - legalábbis 40+ felett - ha kidobja nagy valószínűséggel csak béta akadna neki. Biztos nem csalná meg de esetleg beszerezhetne magának egy vibrátort mellette.
2021. febr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
35%

Annyira végletekben tudtok csak gondolkodni... vagy abszolút pocsék lehet a kapcsolat, vagy a csúcsok csúcsa. A kettő között nincs átmenet.


Lehet újat mondok itt sokaknak, de könnyen előfordulhat, hogy egyszerűen csak ráunnak a felek egymásra. Eltöltenek együtt 5-10-15-20-stb évet. Együtt laknak, együtt alszanak, látják egymást szinte mindenhogyan, mindenfajta helyzetben, mindenféle állapotban... ez sajnos előbb-utóbb törvényszerű, hogy lehúzza a szexualitást.


És hát a felek (főleg a férfiak) igénylik, hogy legyen némi változatosság, némi újdonság. De nyilván nem akarnák borítani az életüket. Nem akarnának válást, évekig tartó konfliktust, pereskedést, ott a gyerek, a lakás, az életük...


Szóval kérem, ne tegyünk már úgy, mintha ezek a dolgok valami ördögtől való tettek lennének. Ilyen az emberi természet.

2021. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%

Ahha, tehát akkor szerinted 16 normális átverni a másikat és a háta mögött adott esetben hazavinni valami fincsi nemi betegséget is? Hány ilyen van...

Ugyan nem vagyok egy botos mamesz, hogy évtizedekről tudjak beszélni, de nem, nekem 10 év után is szarul esne és borítanék meg 50 év után is, ha a papácskám jól hátba szúrna.

Ez nem azt jelenti, hogy végletekben gondolkodom, hanem hogy számomra a hűség érték. A tisztelet jele, ami mindenkor megilleti a másikat, akárcsak az őszinteség. Enélkül nincs bizalom, nincs kapcsolat. Amiben ez nincs az egy hulladék, nem párkapcsolat.

2021. febr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
83%
Korábbi válaszoló vagyok. És igen, úgy gfondolom, ahogy ott elírtam: ha a kapcsolat eljut a megcsalásig, az már régen rossz. És igen, én dobbantanék azonnal. Az a tapasztalatom, hogy azok a felek - és ez főként a feleségekre igaz - nem hagyják el a csaló férjüket, akik anyagilag nem tehetik meg; nincs hova menniük, nem tudnák egyedül eltartani a gyereket stb stb. Nem észt osztok, csak véleményt írok, hiszen elméletileg erre találták ki ezt az oldalt. Ja, és megkeseredett egyedülálló sem vagyok. Hét éve vagyok házas, szuper életünk van. De ha a férjem efféle kerülőutakra tévedne, azonnal vége lenne ennek a házasságnak. Nem függök tőle anyagilag, gyerekünk nincs. Tehát az égvilágon nem lenne semmi okom, hogy egy számomra megalázó helyzetben és kapcsolatban maradjak.
2021. febr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#10, volt már legalább egy komoly,4-5 éves kapcsolatod?
2021. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19: volt, és férjnél vagyok.
2021. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!