Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg így gondoljátok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így gondoljátok vagy csak itt könnyű másnak az észt osztani?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon, mindig az van, hogy "Megcsaltak, hagyd el!", "Megcsalod, én biztos elhagynálak".


De annyi eset van, annyira összetettek ezek a dolgok. Hogyan tudjátok biztosan kijelenteni, hogy biztosan jobb az, ha szakítanak?


Voltatok egyáltalán bármelyik helyzetben? Csalktak meg vagy te csaltál meg? Éreztél is a másik iránt? Mert ha nem, honnan tudod, hogy egy megcsalás után menthetetlen a dolog? Honnan tudod, hogy az eset nem lehet egy ébresztő mind a két fél számára? Miért látsz minden esetet egyformának és adod a sablon tanácsot?


Minden ember más, így minden párkapcsolat egyedi? Akkor hogyan lehet kijelenteni néhány infó alapján, hogy "úgy lesz jobb, ha szakítasz"?


Ha te sosem próbáltad egy megcsalás után megmenteni a kapcsolatod, honnan tudod, hogy ez nem megy? Ha próbáldtad és nem ment, honnan tudod h másnak sem megy? Ha egyáltalán nincs is saját tapasztalatod a témában mire fel adsz tanácsot?


2021. febr. 12. 23:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Aki meg tudja oldani a problémáját, az minek kérne itt tanácsot? Amikor ilyen gügye kérdések vannak, hogy "megcsaltak 15. alkalommal, próbáljuk megjavítani a kapcsolatot, de mindig egyre rosszabb, most mit tegyek?" típusú kérdések vannak, arra mi mást lehet mondani?
2021. febr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

Én sosem szoktam azt tanácsolni senkinek csípőből, hogy hagyja el, csak ha a leírás alapján egyértelmű, hogy a megcsalás mellett semmibe sem nézni, nem tiszteli a megcsaló a megcsaltat. Mint múltkor az a nő, aki kész volt megbocsátani a hűtlen férjének, egy kisebb dolgot kért tőle, miután a férj sírt, mint a fürdősk...a, hogy bármit megtenne, azért, hogy a nő megbocsásson, aztán mégsem volt hajlandó megtenni.


Az más kérdés, hogyha rákérdeznek, hogy én megcsalás után megbocsátanék-e, akkor azt mondom, hogy nem, tök mindegy, milyen körülmények között történt. Nem csaltak meg tudtommal, de az nem változtat azon a tényen, hogy konkrétan hányok a megcsalástól.

(egy kivétel van az én esetemben: ha olyan betegségem lenne, ami miatt nem tudnék szexuális életet élni, én küldeném el a páromat máshoz, ha akarja, szóval azt sem sutyiban a hátam mögött)

2021. febr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%
Megcsalás? Hol élsz te, kérdező, ezen a fórumon már arra is rávágják, hogy "szakíts", ha havonta egyszer vita tárgya, hogy milyen filmet nézzünk este.
2021. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

2. vagyok: kiegészítés


Ha csak az a kérdés, hogy "megcsaltak, megbocsássak-e", azt szoktam írni, hogy neki kell eldönteni-e, hogy tud-e megbocsátani, akarja-e a kapcsolatot, mennyire tud utána benne bízni.


Viszont a saját részemről úgy vagyok, hogyha a tudtom nélkül történt / nem adtam rá felhatalmazást, akkor a párom arról tett tanúbizonyságot, hogy telibesz.ja az érzéseimet, mert én meg szoktam beszélni a kapcsolataimban, hogy a hűség nekem fontos. Innentől kezdve tök mindegy, mennyire volt bepiálva, milyen közel áll hozzá, akivel megcsalt, mennyire csak egy kufirc volt, mennyire "az én hibám" ezért meg azért, szakítani fogok, ha a nemiszervviszketése fontosabb volt, mint az adott szava / hogy nekem mire van szükségem.

2021. febr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%

Észt osztani mindenütt könnyű. Az elvek nagyon szép dolgok, ezért szeretjük őket.

A valóság viszont sokkal komplikáltabb, akinek kevesebb a tapasztalata, az ezt kevésbé látja át.


Én már úgy vagyok, hogy az erkölcsi elvek is olyanok, mint a fing. Amíg tudja, tartja az ember...


De nemcsak a GYK ilyen, ma az FB-n valami csoportban sóhajtoztak magamfajta vén hülyék, hogy ezek a mai tejek milyen borzalmasak, bezzeg régen...

Csendben megkértem a népet, hogy aki idén nem ivott még csak egy 20 liter tejet sem, törölje inkább a megjegyzését! 😁


Kaptam ám rendesen!

A másikat lehülyézni, kioktatni könnyen megy és ingyenes is.

2021. febr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a szexkapcsolatokról sincs tapasztalatom, mégis azt láttam az összes ismerősömnél hogy nem működik. Ahogy házas ember szeretőjének lenni is kapufa. Attól, mert nem én jártam pórul, még a tanulság nem lehet az enyém? Inkább éljem át?


Tény itt az emberek a saját sérelmeiket inkább beleviszik a válaszaikba, ami nem feltétlen hajt hasznot, de legalább azt is lehet látni kiben milyen károkat okozott a történet.

2021. febr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Tanácsot sosem adok senkinek. Én csak a véleményem írom le. A kettő nem ugyanaz.

Minden ember más, mindenki másképp éli át a helyzetet, másképp is dolgozza fel.

Véleményem szerint akkor érdemes megbocsájtani a másiknak ha te magad túl tudod ezen tenni magad, a bizalmad megmarad a másik felé, nem ellenőrizgeted folyton, ami mégjobban rátesz a dologra, és nem generálsz apró vitákat, hogy a fejéhez tudd vágni, hogy megcsalt.

Ha ez működik, a másik fél is javul és bizonyít, akkor érdemes megbocsájtani, máskülönben nem.

De ez a valóságban nem így megy, már csak a környezetemből is kiindulva.

Sok megcsalt nő azt mondja, hogy a szeretőkben nincsen tartás, hogy csak úgy lefekszenek házas férfiakkal. De sok feleségben sincs, mert az ilyen férfiakért szinte harcolnak.

2021. febr. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kapcsolat eljut a megcsalásig, ott már régen rossz valami. Vagy az egyik fél személyisége olyan, hogy nem tud uralkodni magán és megy folyton az újdonságot keresni, de ilyennel ugye nem érdemes családot alapítani. VAgy mindkét fél elbszott valamit a kapcsolatban, de ezt jó szokás szerint nem kommunikálták le egymással, és az egyik, vay mindkét fél inkább a könnyebb utat választotta.
2021. febr. 13. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
28%

Azért úgy imádom a sok észosztó önjelölt Csernust. Nem olyan kapcsolatokról van szó általában, amikor két 25 éves hétvégenként egymásnál alszik, azt kész.


Hanem a kapcsolatok nagyobb részénél már túl sok tényező van. Közös lakás, amelyet közösen bebútoroztak, közös hitel, és persze ott a gyerek is sokszor.


Had ne küldjétek már el a Pokolba azt a férjet például, aki 10 év kapcsolat után megcsalta az elhízott feleségét és kikacsintott a kapcsolatból! Ha másra nem, legalább a gyerekekre gondoljatok, akiktől elvennétek a teljes családban való felnövést, és az apai biztonságot, a férfimintát!


Tetszik vagy sem, eredetileg nem élethossz monogámiára vagyunk programozva, a kapcsolatok pedig X év után kihűlnek az esetek 90%-ban.



Amúgy akik itt pofáznak, azok sokszor gyermektelen egyedülálló megkeseredett emberek.

2021. febr. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Ezek vélemények, amiket a válaszadók gondolnak. Ennyi erővel aki azt írja, hogy “bocsáss meg neki, oldjátok meg”, attól is meg lehet kérdezni, hogy te most komolyan ilyen naiv vagy, hogy egy ekkora megalázást, hogy megcsaltak, meg lehet bocsátani és fel lehet dolgozni?!
2021. febr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!