Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan aki szemehuny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki szemehuny afelett hogy megcsalja a parja?

Figyelt kérdés

Tegyuk fel jogy jol megvagytok de te nem kivanod a szexet, a parod viszont igen.

Hogy oldanad ezt meg? Hagynad a parodnak hogy massal elje ki a szexualis vagyait? Ha valaki nem kivanja a szexet akkor kin szenvedes az hogy megis szexeljen vagy oralisan elegitse ki a masikat


2021. febr. 4. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem is gondolnád, mennyi ilyen rongy van. Apósom új felesége is ilyen. Már nem is megyünk hozzájuk, mert szánalmas, ahogy az a szerencsétlen nyeli otthon a szart. Pedig négyszeresét keresi annak, amit apósom, bőven lenne hova mennie.
2021. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Amúgy erre az a megoldás, hogy hasonló libidójú embert választasz vagy ha a kapcsolat alatt kezdte valaki nem kívánni a szexet, lehetne benne annyi, hogy kivizsgáltatja magát. A megcsalás nem megoldása az ilyen problémáknak. Csak felnyitja az ember szemét, hogy egy szar mellett kötött ki
2021. febr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Tele van az oldal olyan kerdesekkel, ahol ez megy. A kerdesek tobb, mint a fele arrol szol, hogy nyilvanvaloan csalja az egyik fel a masikat (vagy mindketten) es hogy nem akarnak szakitani/valni, inkabb meg a megcsalt fel akar kaparni a hutlen utan. Nagyon durva.
2021. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Rengeteg szolgalelkű gyenge ember van önbecsülés nélkül.

Személyesen is ismerek ilyet.

A nő 44 éves gyönyörű csinos intelligens, a pasija meg fent van mindenféle tàrskeresőn és ismerkedik. A nő meg nem akarja elhinni már akkor sem amikor a saját szemével látta. Több van mint gondolod.

2021. febr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Én személy szerint olyat ismerek akit agyba-főbe csal az ura hosszú évek óta, de olyan ügyesen szponzorálja a pasi a saját stiklijeit h a kedves neje még sose jött rá. Eret is vágna!!Pl. Maszekol a srác csak épp nem mindig " maszekolni megy " de azért felveszi a munkás ruhát, hogy hiteles legyen majd elmegy otthonról. Van hogy az autóban van csere ruhája is. De van h nem kell mert aki pl. most van nője ő elfogadta így dugó partnernek nem igényli h csinosan öltözve menjen!Hatalmasakat szeretkeznek! Anyuka meg halálos nyugalommal otthon sut - főz és várja este haza az ő drágáját aki kellően elfáradva hazaesik. Olyan is van h miután hazaér meg az asszonyát is jól megdöntogeti
2021. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Nekem mindegy. Én poliamór vagyok. Nem.hiszek abban, hogy két kapcsolatnak lenne köze egymáshoz. Ha szerelmes leszek, akkor nem szűnik meg bennem lévő minden más szerelem...

Amúgy én szeretkezni szeretek. Ha a párommal nem lehetne, érzelmi szexet keresnék másoknál. Szóval ha két felből egyik nem.kívánja, akkor az a bibi ha a másik érzelmileg érett, és ő vele akarná, ugye mert mindenki és minden élmény egyedi.

2021. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Az én párom.
2021. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyanról halottam már hogy ők nyitott kapcsolatban élnek.
2021. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én olyat tudok, hogy a nő már a sokadik megcsalást bocsájtotta meg. A helyzet nem a klasszikus kevés a szex. A nő is nagyon is szereti a szexet meg a pasi pénzét, az elvárásai nagyok. 2. házasság. Férfinak nincs gyereke, nőnek 2. Hölgy nem hajlandó elmenni dolgozni. Férfi - lehetőségeihez képest, két munkahelye van - álom életet biztosított neki - minden hétvégén kirándulás vagy welnesz. Gyerekek nagyihoz leadva.Férfinak ez már sok, hiába 14 évvel fiatalabb a nő. Azonkívül tanulatlanabb, szűkebb látókörű. Kezd besokallni. Bár egy férfi sokat megad egy orálozni jól tudó, nála fiatalabb nőért, azért teljes eltartás, elvárásokkal. Ezért csalta meg, többször is. Gondolom azt nem kell megmagyarázni nő miért bocsájtott meg neki mindig. Férfi magas ,vékony. Nő, jól el van hízva.
2021. febr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!