Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kirugattam a párom szeretőjét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kirugattam a párom szeretőjét, mostanra megőrült, teljesen kifordult magából. Az ilyen emberrel mit lehet kezdeni úgy, hogy ne rontsak tovább az életkörülményén ?

Figyelt kérdés

Én 44 éves férfi vagyok, egy főleg külföldön ismert, de itthon is előforduló multi cég társtulajdonosaként dolgozom, így nagyon gyakran utazom. A párom 26 éves, a rendőrségnél dolgozik járőrként,de egyéb munkát is rábíznak.


Körülbelül 2 éve viszonyt folytat egy kollégájával, amire teljesen véletlenül jöttem rá. A betyár gyerek közvetlen szomszédja az Én egyik gyermekkori jó barátom, így többször találkozott a párommal a lépcsőházban, amit sajnos megkésve, de jelezte Nekem.


Amikor ezt megtudtam, nem csináltam semmit, de megjegyeztem a kedvesemnek, hogy bármit tett az elmúlt hónapokban Én ugyanúgy szeretni fogom. Azt is megbeszéltem vele, hogy tisztában vagyok azzal a ténnyel, hogy nem vagyok 20 éves, megértem egy szintig, hogy szüksége van a saját korosztályára, de legyen már tartása nem lefeküdni egy ilyen-olyan éretlen fiukával, csak azért, mert jó a dumája.


Viszonylag messze lakunk a munkahelyétől, de Rózsadombon van állandó lakásunk. Dolgoznia sem kellene, mindent megkap amire csak vágyik. Külön bejárónő látja el az asszony feladatát, hogy ne kelljen 12 órázás után SEMMIT csinálnia. Ha nincs kedve vezetni, akkor a kapitányságra külön sofőr viszi, hozza.


Többször mondtam neki, hogy az alkalmazottak többe kerülnek egyetlen héten, mint az egész havi fizetése, inkább jöjjön velem, ide-oda a szebbnél szebb helyre es érezze jól magát, ameddig Én dolgozom, legyen az egész élete egy nagy vakáció.


Akaratos, önfejű és azért is ment dolgozni mindig, ameddig nem jöttem rá, hogy nem a munkavágy, hanem a szerelem hajtja ezt a leányzót. Természetesen itt már nem voltam türelmes és eszméletlen kínos magyarázkodást és pénzt nem kímélve kirugatattam a szeretőjét, aki mostanra teljesen kifordult magából. Olyan szinten, hogy négyszer dobta be a bejárati ajtó üvegét, rendszeresen tesz örüléket a postaládába, nyomja tele pillanatragasztóval a méregdrága autónk kilincsét.


Feljelentést tettem a kamerafelvételekkel, 72 órára egyszer már bevitték, de a párom elmondása szerint gyakran látogatja a korhózakat is a túlzott alkohol és gyógyszerfogyasztása végett.


Úgy gondolja Én tehetek arról, hogy a járvány közepén munkanélküli lecsúszott, alkoholista lett.


A páromat nem bocsátották el, hanem "önként" szerelt le, az Én kérésemre. Elmondtam neki, hogy egyáltalán nem érzem magam cukrosbácsinak, ha engem szeret nem csinálja tovább és most szépen elmegy egy másik kontinensre kiszellőztetni a fejét minimum 2 hétre.


Mi a véleményetek ?



2021. febr. 1. 12:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%
Ennyi időt belefeccölni ebbe a kamuba, elképesztően unatkozhatsz...
2021. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%

Istenem már megint itt a sok hülye, aki nem tudja elképzelni hogy egy százmilliomos vagy milliárdos is ugyanolyan földi halandó, mint ő saját maga, a saját problémáival.


Fogjátok már fel hogy a milliárdosok sem 130-as IQ-jú szuperemberek, akik tökéletesek, csak jó döntéseket hoznak, okosak, gyönyörűek, stb! Olyanok, mint te vagy én, csak sok pénzzel. Csak rájöttek egy módszerrel arra, hogy lehet sok pénzt csinálni. De nem UFO-k, álljatok már le ezzel a gondolkodással! Ők is ugyanúgy szarnak, b@xnak, hülyeségeket is csinálnak akár.

2021. febr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

ez nagyon kamuszagu nekem.

hogy tudtal kirugatni egy jarort? csak ugy nem rugnak ki senkit a munkahelyerol, minden ok nelkul (nem, az nem eleg indok, hogy dugta a nodet). raadasul ugy tudom, most eleg nagy hiany is van jarorbol..

amugy meg az, hogy ezek utan a csajt a parodnak nevezed es kb konyorogsz neki, hogy majd te eltartod, teged minosit. ja nyilvan majd pont most a virus kozepen fog egyedul utazgatni.. hogyne.

2021. febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet hogy jó dolga van, de nem mindenki szeretne kitartott lenni. Én se akarnék, főleg nem úgy ahogy te azt szeretnéd. Könnyen lehet hogy besokallt tőled, ezektől az úgymond elvárásoktól hogy ne dolgozzon, henyéljen, bejárónő megtesz helyette mindent, gondolom főzni se kell, semmi. Aki olyan, az egy darabig bírja ezt max. Nem is csodálom őszintén. Jó dolog ha nincs gondod semmire, de haszontalannak érezni magunkat sincs rendben. Az meg hogy kirúgattad, az undorító, az okoktól függetlenül. Nem tudom ki vagy hogy ekkora hatalmad van, az is lehet hogy elég túlzó amit írtál, de vegyél inkább vissza. Mert ha szeret is, le fog lépni. Inkább üljetek le, kérdezd meg hogy ő mit szeretne.
2021. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Majd lesz másik szeretője, semmi gond te akartál fiatal barátnőt.

Balek vagy.

2021. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
83%

#12 nem lehetsz ilyen hülye.

1. Nem sok olyan köcsög van aki nem nézi jó szemmel ha a nője dolgozik, még akkor sem ha nem lenne muszáj.

2. Ultra nagy baleknak kell lenni ahhoz hogy a pénzes pasi megbocsasson a csóró hűtlen barátnőjének.

3. Ha a szerető jól helybenhagyja a palit azt még elhittem volna. De hogy rendszeresen bedobja az ablakot és szart hagy a postaládába stb.

Tipikus túltolt kamu amikor a kérdező valami nagyon megbotrankoztatot akart írni hogy sok komment jöjjön és nagy veszekedes de nem jött össze

2021. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hangzik mint egy Júlia regény.

Mondjuk az, hogy a felszarvazott férj nézőpontjából írod az eseményeket, nagyon innovatív.

2021. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Sugardaddy vagy!
2021. febr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azt el tudom hinni, hogy valaki annyira pénzes, hogy mindezeket megteheti. De azt már nem, hogy egy gazdag ember itt a gyakorin irogat. Ez a csóró gyerekek játszótere.A gazdagok nem itt vannak, megvan nekik a maguk dolga. Azért gazdagok, mert ilyenekre nem pocsékolnak időt.
2021. febr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem, már ha igaz.. Nagyon hüly,e vagy. Két éve kúr Ják a feleségedet Te meg külön sofőrrel viteted a szeretőjéhez. És szólsz neki, hogy már elég lenne.. 😁

Én páros lábbal rúgtam volna ki a rozsadombi villabol, két táskával aztán jöjjön érte a szerelme. Neked meg másnap annyi nőd lenne amennyit akarsz.

Engem konkrétan ilyen esetben nem érdekelne a szerető életkorulmenye, leszarnám, van más munka is, találjon valamit. Esetleg ha nem bírna leszállni rólam akkor kapna két apait is. Akkor kellett volna gondolkodni amikor a feleségemet dongette. Persze a nő is épp ugyanúgy bűnös és mehetne is utána. Szóval ha férfiként tudnál viselkedni akkor talán azt is látna benned de így csak egy csicska pénztárca vagy de azon kívül senki... Persze ahhoz, hogy a tárca nyitva legyen néha el kell játszani egy egy szerepet, megbolonditani a bankot és te nem is hiszem hogy túl látsz ezen a színdarabon.. Mert akkor már nem lenne a lakótársad ez a nő.

2021. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!