Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kirugattam a párom szeretőjét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kirugattam a párom szeretőjét, mostanra megőrült, teljesen kifordult magából. Az ilyen emberrel mit lehet kezdeni úgy, hogy ne rontsak tovább az életkörülményén ?

Figyelt kérdés

Én 44 éves férfi vagyok, egy főleg külföldön ismert, de itthon is előforduló multi cég társtulajdonosaként dolgozom, így nagyon gyakran utazom. A párom 26 éves, a rendőrségnél dolgozik járőrként,de egyéb munkát is rábíznak.


Körülbelül 2 éve viszonyt folytat egy kollégájával, amire teljesen véletlenül jöttem rá. A betyár gyerek közvetlen szomszédja az Én egyik gyermekkori jó barátom, így többször találkozott a párommal a lépcsőházban, amit sajnos megkésve, de jelezte Nekem.


Amikor ezt megtudtam, nem csináltam semmit, de megjegyeztem a kedvesemnek, hogy bármit tett az elmúlt hónapokban Én ugyanúgy szeretni fogom. Azt is megbeszéltem vele, hogy tisztában vagyok azzal a ténnyel, hogy nem vagyok 20 éves, megértem egy szintig, hogy szüksége van a saját korosztályára, de legyen már tartása nem lefeküdni egy ilyen-olyan éretlen fiukával, csak azért, mert jó a dumája.


Viszonylag messze lakunk a munkahelyétől, de Rózsadombon van állandó lakásunk. Dolgoznia sem kellene, mindent megkap amire csak vágyik. Külön bejárónő látja el az asszony feladatát, hogy ne kelljen 12 órázás után SEMMIT csinálnia. Ha nincs kedve vezetni, akkor a kapitányságra külön sofőr viszi, hozza.


Többször mondtam neki, hogy az alkalmazottak többe kerülnek egyetlen héten, mint az egész havi fizetése, inkább jöjjön velem, ide-oda a szebbnél szebb helyre es érezze jól magát, ameddig Én dolgozom, legyen az egész élete egy nagy vakáció.


Akaratos, önfejű és azért is ment dolgozni mindig, ameddig nem jöttem rá, hogy nem a munkavágy, hanem a szerelem hajtja ezt a leányzót. Természetesen itt már nem voltam türelmes és eszméletlen kínos magyarázkodást és pénzt nem kímélve kirugatattam a szeretőjét, aki mostanra teljesen kifordult magából. Olyan szinten, hogy négyszer dobta be a bejárati ajtó üvegét, rendszeresen tesz örüléket a postaládába, nyomja tele pillanatragasztóval a méregdrága autónk kilincsét.


Feljelentést tettem a kamerafelvételekkel, 72 órára egyszer már bevitték, de a párom elmondása szerint gyakran látogatja a korhózakat is a túlzott alkohol és gyógyszerfogyasztása végett.


Úgy gondolja Én tehetek arról, hogy a járvány közepén munkanélküli lecsúszott, alkoholista lett.


A páromat nem bocsátották el, hanem "önként" szerelt le, az Én kérésemre. Elmondtam neki, hogy egyáltalán nem érzem magam cukrosbácsinak, ha engem szeret nem csinálja tovább és most szépen elmegy egy másik kontinensre kiszellőztetni a fejét minimum 2 hétre.


Mi a véleményetek ?



2021. febr. 1. 12:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Én például azt, hogy undorító, amit tettél.
2021. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%

Az a véleményem, hogy ennek a lánynak qrva jó dolga van, de nem tudja értékelni...

(20)

2021. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Ezt a sorsot a csaj érdemelte volna inkább, ha nem kamu.
2021. febr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha vki masba beleszeret melletted, az lehet csak az anyagiakert van veled..nekem nem kellene
2021. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Az a véleményem hogy a rózsadombi milliomos nem a gyakorikerdeseken fog írogatni délelőtt és főleg nem fog egy olyan sztorit megosztani ami alapján eljárás indítható ellene (korrumpálás) Szóval:kamu
2021. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Az a véleményem hogy ha már kamut írsz legalább legyen hihető. Olyan hülye ember mint te nem jutott volna fel a rozsadombra.
2021. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A véleményem az,hogy ha ez a sztori igaz ...

Akkor elég ostoba vagy,ahhoz képest,hogy egy multi cég társtulajdonosává küzdötted fel magad.

Nem gondolnám,hogy ilyen korkülönbséggel ne működhetne egy kapcsolat.Azt sem,hogy ne lehetnének valódi érzelmek.A te eseted viszont olyan, mintha kilóra akarnád megvenni a párod.

Pénz és befolyás segítségével elintézni a dolgokat...igen, manapság így lehet érvényesülni,sokan megtennék ha lehetőségük volna,hogy könnyebb,jobb életük legyen.De szerintem nagyon kevés olyan ember van,aki ezt egy kapcsolaton belül is használná.

Volt ez a kapcsolat valaha is olyan jó,hogy azt mondtad ezért mindened odaadnád?

Nem valószínű.

Szerintem csak nem illetek össze és azt hiszed ez csak elintézni való bejegyzés egy noteszban.

Nem megsérteni akartalak, elnézést.

2021. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen átlátszó kamut is régen olvastam itt. Ez most nagyon gyenge lett.
2021. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Ha igaz lenne: "Kirugattam a párom szeretőjét, mostanra megőrült, teljesen kifordult magából" - hát szerintem itt te vagy az aki kifordult magából, tönkretetted egy ember életét, mert gyerekes vagy.

De mivel full kamu kérdés, így mindegy is

2021. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Mar csak az anyatok nevet es a szemelyi szamotokat felejtetted el megadni a novelladban.
2021. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!