Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam, hogy megcsaltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam, hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés

Nagyon elb*aszott dolog ez ami történt.

Éppen hogy összejöttünk, rá két napra elbizonytalanított, és én pedig mentem a cuccaimhoz az exemhez, és megtörtént. Még érzelmileg sajnos kettő ember közt voltam. Azóta eltelt 3 év, és soha egy pillanatra sem kacsintottam félre, eszemben sem lenne.

De mindig mikor kérdezi hogy őszinte vagyok e, sajog a szívem mert mégsem igazán, de közben meg tudom hogy nem fog mégegyszer megtörténni.

Azonban mindent elmondok neki, tényleg mindent, és kicsinál a lelkiismeretem mert azt a hülye alkalmat rá 2 napra ejtettük meg.

Amúgy kavarodós volt az ismerkedésünk, neki is volt más, de attól a naptól kezdve már nem...



2021. jan. 28. 14:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
80%

A kisfiútól messze vagyok. Nem kell meglepődni, ha nem mindenki simogatja meg a fejed.

Én ugyan nem spanolom, nem nekem kell aggódnom, hogy a lelkiismeretem nyomot hagy a fejemen és a viselkedésemen. ;) További szépeket.

2021. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
80%
#20 ő a döntés jogát is csak azért veszi el tőle, hogy neki (a kérdezőnek) jó legyen és ki ne dobják. Nem a srácot sajnálja az első körben, elhiheted. :D Amúgy, tök igazad van.
2021. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
78%
Kerdezo nincs igazad, pont azert, mert a sajat szemszogedbol nezed. Neked a megcsalas is belefert, meg a hazudozas sem idegen toled, es nem akarnad tudni, ha o felrelepett volna. Oke. De neki valszeg nem fer bele a megcsalas, ahogy nezem kenyes a hazugsagra is, es majdnem biztos vagyok benne, hogy tudni is szeretne, ha tortent ilyen. Latod annyira nem bizol benne, hogy meg az igazsagot sem mered elmondani neki. Elveszed a dontesi jogat, amiben benne van az is, hogy tullep rajta, meg az is, hogy nem. Egyre melyebbre sullyedsz igy. Biztos ilyen ember akarsz lenni egesz eletedben?
2021. jan. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
19%

#23 igazad van!

Kérdező, ugyanebbe vagyok én is, de én egy éve tartogattom magamban...

2021. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
12%
Ne legyèl màr hülye,mikor ennek már semmi jelentősége!
2021. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem, ne kavard fel a vizet.


Egyébként sem érdemes hűségesnek lenni, az elszalasztott alkalmak amúgy sem jönnek vissza.

2021. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
11%
Harom ev utan miert kellene elmondani? Tul jo dolgod van, szenvedni akarsz? Egyebkent ha en a parod helyeben lennek, nem csinalnek belole ugyet. Hiszen meg az elejen tortent, meg nem voltal biztos a kapcsolatban.
2021. jan. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
11%
Ezt már tartsd meg magadban. Ilyen régi dolgok miatt kár a kapcsolatot kitenni ilyen felesleges sérelmeknek. Most már szereted az a fontos, és huséges vagy. Az hogy anno 3 éve a kapcsolat legelején (3 napos járás után mi tortént) már hagyd úgy ahogy van.
2021. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
33%
3 éve volt. Többszörösen elévült.
2021. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!