Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam, hogy megcsaltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam, hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés

Nagyon elb*aszott dolog ez ami történt.

Éppen hogy összejöttünk, rá két napra elbizonytalanított, és én pedig mentem a cuccaimhoz az exemhez, és megtörtént. Még érzelmileg sajnos kettő ember közt voltam. Azóta eltelt 3 év, és soha egy pillanatra sem kacsintottam félre, eszemben sem lenne.

De mindig mikor kérdezi hogy őszinte vagyok e, sajog a szívem mert mégsem igazán, de közben meg tudom hogy nem fog mégegyszer megtörténni.

Azonban mindent elmondok neki, tényleg mindent, és kicsinál a lelkiismeretem mert azt a hülye alkalmat rá 2 napra ejtettük meg.

Amúgy kavarodós volt az ismerkedésünk, neki is volt más, de attól a naptól kezdve már nem...



2021. jan. 28. 14:34
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Nő vagyok egyébként, és igen teljesen hűséges a leírtakon túl.

2021. jan. 28. 16:15
 12/29 anonim ***** válasza:
88%
Nehéz helyzet, az biztos. Én is csatlakozom a #9-es és #10-es válaszolókhoz, nem szeretem és nem is tűröm a kegyes hazugságokat sem. Az a baj, hogy ezt akkor kellett volna elmondani, hogy tiszta lappal indítsatok. És hiába írják sokan, hogy mostmár hagyd és ne mondd el neki...lehetne arról vitatkozni, hogy mi a jó és mi a rossz döntés, de attól még téged nyomaszt legbelül ennyi idő után is. Sajnos ez az érzés valószínűleg nem fog elmúlni addig, amíg ki nem derül az igazság. Te ismered a párodat, mi sajnos nem tudjuk megmondani hogyan reagál majd rá, de lehet még te sem. Lehet elhagy, de az is lehet, hogy nyel egyet, minden megy tovább neked pedig megnyugszik a lelkiismereted. Mérlegelj, itt igazából már csak kevésbé rossz döntés létezik, a helyesről sajnos már lecsúsztál.
2021. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
89%
En is az oszintesegre szavazok. Volt egy tetted es vallalni kell erte a felelosseget. Bizots nem elnek le egy eletet lelkiismeret furdalassal. Raadasul gyanus is vagy neki, ha mindig az oszintesegrol faggat. Sut rolad, hogy nem vagy az. A gorbe ejszaka arat mindenkeppen meg kell fizetned, vagy igy, vagy ugy. En nem huznam tovabb az idot, tegyel pontot a vegere, engedd, hogy o dontson arrol a kapcsolatrol, amit te felig elcsesztel.
2021. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
80%
Én is szeretném tudni, ha ez történt volna. És bizony ki is raknám az illetőt, lesz*rom, hogy 3 év. Az meg csak hab a tortán, hogy egyikről ugrott a másikra. Ezért fosnak elmondani, mert most nem lenne kire átugrani és egyedül maradna.
2021. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy van az a mondás, hogy hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát. Én ismerek egy olyan történetet (nem velem történt), hogy egy pasi még egyetemistaként megcsalta a barátnőjét. Ő is bizonytalankodott a kapcsolatban, hülye volt. Konkrétan nem feküdtek le a csajjal, de minden egyéb volt. De végül a barátnője mellett döntött, nem mondta el neki. Minden titokban is maradhatott volna, csak éppenséggel a pasi legjobb haverja tudott az esetről. A haver később összejött a barátnő legjobb barátnőjével, és egy alkalommal elszólta magát, mert igazából azt hitte, hogy ez már nem is titok, megbeszélték. A barátnő meg persze elmondta az akkor már feleségnek... azt a kapcsolatot sem lehetett innentől már helyrehozni.
2021. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

14: valóban nem lenne, mivel nincs közeli férfi ismerősöm, nem tartok B terveket.

Tuti én vagyok a világon az egyetlen aki egyszer nem várt 5 hónapot kettő kapcsolat közt..:)

A többieknek köszi, azt hiszem én nem akarnám tudni a helyébe, szóval inkább nekem bökje a lelkem, mint az övét bántsa.

2021. jan. 28. 16:57
 17/29 anonim ***** válasza:
51%
A leírtakon túl mindig mindenki hűséges. Ha lett volna gerinced, akkor szakítottál volna. De nyilván a hazugság jobb mi? Hányinger
2021. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
75%
Nem érted, kislány. Nem azt mondtam, hogy KÖTELEZŐ várni, de te azt írtad a kérdésben is, hogy érzelmileg a kettő közt voltál. Tipikus eset, amikor azt se tudod, mit akarsz, de legalább ne egyedül. Nyugodj meg, ki fog derülni, ha nem is mondod el, idő kérdése csak. Te kérdezted az emberek véleményét.
2021. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

18: ne haragudj “kisfiú”, elmondtad a véleményed, a továbbiakban nem kérdezlek.

Egyébként tudja hogy az utolsó napokban sem volt ez tiszta, nem hiszem hogy a srác elé állna, hogy na az 2 napoal utána volt, mivel fingja sincs mikortól vagyunk együtt.

Tehát 0% az esélye hogy kiderüljön, de spanold csak magad.

2021. jan. 28. 17:07
 20/29 anonim ***** válasza:
63%

#16

Nem rossz szándékból, de az utolsó mondatodba belekötnék. Az igazságról mindenkinek joga van tudni, akárki akármit mond. Én értem amit írsz, hogy inkább te szenvedj, mint ő, de ez most elég mártírkodásnak tűnik. Lehet, hogy neki hosszútávon jobb lenne tudni a dologról. Főleg ha neki ez így nem oké, és olyan társat szeretne, aki már az első pillanattól kezdve őszinte vele. Ha ez a helyzet áll fenn, akkor te jelenleg húzod az idejét és elveszed tőle a lehetőséget, hogy találjon valakit, aki nem teszi meg amit te megtettél. Igen, biztosan rossz lesz neki ha megtudja, de nem veheted el tőle a döntés jogát csak azért, mert esetleg fájdalmat okozol neki. Ebbe már késő belegondolni.

2021. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!