Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam, hogy megcsaltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam, hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés

Nagyon elb*aszott dolog ez ami történt.

Éppen hogy összejöttünk, rá két napra elbizonytalanított, és én pedig mentem a cuccaimhoz az exemhez, és megtörtént. Még érzelmileg sajnos kettő ember közt voltam. Azóta eltelt 3 év, és soha egy pillanatra sem kacsintottam félre, eszemben sem lenne.

De mindig mikor kérdezi hogy őszinte vagyok e, sajog a szívem mert mégsem igazán, de közben meg tudom hogy nem fog mégegyszer megtörténni.

Azonban mindent elmondok neki, tényleg mindent, és kicsinál a lelkiismeretem mert azt a hülye alkalmat rá 2 napra ejtettük meg.

Amúgy kavarodós volt az ismerkedésünk, neki is volt más, de attól a naptól kezdve már nem...



2021. jan. 28. 14:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%
Enged el, 3 éve történt, mindegy
2021. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi idő után már nem okoznék fölöslegesen fájdalmat a páromnak. Megtörne benne a bizalom.
2021. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Ha biztos vagy benne hogy nem lesz több ilyen és ezen kívül tényleg mindenben őszinte vagy /voltál vele, akkor ne okozz neki ezzel fölösleges fájdalmat ennyi idő után
2021. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%
Nem foglalkoznek mar vele.
2021. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
21%

A női sunyiskodás és kétszínűség nem ismer határokat.

Ha egy férfi csinálta volna ugyanezt, akkor alja szemét lenne :D

2021. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%
Ki mondta, hogy nő a kérdező? Az írás alapján szerintem férfi, de a lényegen nem változtat. Ennyi idő után nem bántanám ilyen infókkal a párom.
2021. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%
Én is férfire tippeltem, de tök mindegy a neme. 3 év után nem mondanám el, főleg, hogy még nem volt akkor rendesen kimondva, hiszen bizonytalan voltál, és nem volt tartós dolog és azóta se történt semmi ilyesmi és nem is áll szándékodban megcsalni, nem?
2021. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%

Ez az az eset ahol a kegyes hazugság jobb. Ha amúgy nem csalod meg, nem is tetted volna, ezt leszámítva, jó a kapcsolat, én nem foglalkoznék ezzel.


Nem javítana semmin, épp ellenkezőleg. Felejtsd el és legyetek inlább boldogok.

2021. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%

Te ismered a párod...

Én biztos, hogy szakítanék veled, ha ezt másvalakitől tudnám meg: soha többé nem tudnék megbízni benned, mert folyamatosan a szemembe hazudtál. Ha tőled tudnám meg, fájna, de nem szakítanék: egy 2 napos kapcsolat volt... Sokkal jobban fájna, hogy nem vagy őszinte velem. De ez én vagyok; úgy látszik, többen gondolják, hogy ebben az esetben hazudni kell. Te ismered a párod, te tudod, mi lenne vele szemben a helyes.

2021. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%

A 9-es válaszolóval értek egyet, ugyanezt akartam leírni, csak megelőzött.


Látatlanban mindenki könnyen dobálózik tanácsokkal, de te ismered a párodat. Én is olyan vagyok, hogy nem szeretem a kegyes hazugságokat, tudni akarok mindenről. De azzal is tisztában vagyok, hogy sajnos ezzel kisebbségi álláspontot képviselek, rengeteg ember van, aki igazából vágyik legbelül a kegyes hazugságokra még ha tudatosan azt is vallja, hogy nem, azt is csak azért akarja, hogy az információt felhasználhassa akár egy régóta vágyott szakításra, amihez csak az indok kell, akár a saját egója növeléséhez, hogy "na ugye megmondtam, mindegyik megcsal..."


Ott kezdődik, hogy valaki képes felelősen kezelni a negatív információkat is, hogy ha tudná előre a jövőjét, beleértve a halála elkerülhetetlen napját, a kialakuló betegségeit, szerettei elvesztéseit, stb, akkor sem rettenne meg, hanem azt mondaná, hogy "Tudni akarom, mert fel tudok készülni rá."

2021. jan. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!