Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire normális hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális hogy a barátom melltartóban lévő lányokat masszírozott?

Figyelt kérdés
Sítáborban történt, véletlenül tudtam meg, hogy két lányt megmasszírozott miközben ők csak egy melltartóban voltak felül. Állítása szerint sem fizikálisan sem máshogy nem jelentett neki semmit és ezért nem mondta mert nem érezte említésre méltónak. Több ismerős is jelen volt, nem “privátban” vonult el velük és állítása szerint csak megkértek és szimplán megmasszírozta őket. A lányokat egyébként évek óta ismeri de nincs köztük baráti kapcsolat, csak haveri. Az egyikkel egyszer még előttem össze kavartak, de aztán a barátom inkább megkérte hogy maradjanak csak haverok. Megéri ezen rágódnom? Amúgy eddig megbízhatónak gondoltam, évek óta együtt vagyunk és alapvetően érzem azt is, hogy szeret, de ez akkor is bánt. Igaz, hogy nem rendeztem ebből jelenetet de azért belül haragszom. Csak lépjek túl?
2021. jan. 28. 14:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
22%
Ja, ha nem kap pénzt, akkor ne masszírozzon, meg ne főzzön, meg nehogy hozzáérjen máshoz, mert akkor juj, mi lesz. Hozzáért. Phuj. Dedó.
2021. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
33%
Az exem es a mostani pasim: 10\10 volt. Barhova mentunk majd megoltek erte a nok. Egyszer volt olyan erzesem, hogy megcsalt. O szakitott velem. Kulfoldre ment. Egy ido utan osszejottem egy mr. Atlaggal. Senki no nem figyel fel ra, nem akarjak mindenfele aljas huzassal elszedni tolem vagy engem befeketiteni. Valahogy megis az elozot sajnalom. Vajon miert? Kerdezo vond le a tanulsagot.
2021. jan. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
24%
Ennyire nem lehet bekorlátozni a másikat. Ha táncolt volna velük az nem zavarna? Táncolni meg simán lehet, hogy fog másokkal vagy te másokkal. Vagy az se? Szerintem túlzottak itt a reakciók.
2021. jan. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
31%
Ha akartak volna valmit leveszik a melltartót vagy lejebb tolják a bugyit, ahogy a masszőröknél is előfordul. Ez egy ártatlan történés.
2021. jan. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Megoszlanak a vélemények, de szerintem ez nem bekorlátozás.

Anno az én expasim sem örült volna, ha félmeztelen srácokat masszírozgatok, teljesen mindegy, hogy haver vagy nem haver az illető.

Szerintem ha párja van, ne masszírozgasson csecskantárban ülő lányokat. Meg írta, hogy mindenki masszírozott valakit...tömeges masszázs volt, vagy mi? Ültek egy körben azt mindenki relaxált?


Amúgy az én exemnek is voltak hasonló dolgai, nem masszázs, de ilyen apróbb dolgok, amivel egyre jobban veszítette el a bizalmamat, aztán csodálkozott, hogy féltékeny vagyok. Ezzel a srác azért tuti lerombolta a csaj bizalmát.

2021. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy buli volt, ahol levették a pólót. Na és. Ha mondjuk strandon lettek volna, akkor is melltartóba lettek volna és megkérik, hogy kenje be a hátukat naptejjel? Akkor mi van? Lehet, hogy a csajok akartok volna többet, de nem erőltették, a pasi sem nyomult jobban. Most ha valakinek párja van az soha ne érjen ellenkező neműhöz a kézfogáson vagy a puszi puszin kívül?


Féltékeny ilyenekre nem tudnék lenne, ha radniznának (testi kontakt nélkül) vagy chaten érzelgős kis üzeneteket váltananának engem az valahogy jobban zavarna.

2021. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

25. vagyok

Ezért mondom, hogy megoszlanak a vélemények, van akit zavar, van akit nem.

Engem nagyon zavarna, téged nem.


Viszont itt az a fontos, hogy a kérdező hogy látja, de írta is a kérdező, hogy az egyikkel régen a barátja összekavart, csak végül megkérte a lányt, hogy hagyja békén. Akkor minek masszírozgatja most?


De teljesen mindegy, a legjobb, ha megbeszélik egymás között, másban nem tudunk segíteni.

2021. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

26-osként így értem, de ha innen nézzük, hogy összekavartak régen és elment velük sítáborba..., az a része jobban zavart volna és ezt előre el is mondtam volna.


De mostanra teljesen megnyugodnék, hogy csak ennyi történt.

2021. jan. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, azóta mi a helyzet?
2021. jan. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
73%

Na ez durvaa.

Nő: Kicsim légyszi ne masszírozz alsó neműben lévő nőket.

Pasi: hova a szabadságom, már élni se lehet melletted hülye nő

???????

Aki ekkora szabadságot akar maradjon szingli:DDD

Ez bekorlátozás. Úristen.

Következőnek majd mondom a páromnak hogy ne ujjazon meg senkit, már ha nem sérti ez a szabadságát...

2021. jan. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!