Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire normális hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális hogy a barátom melltartóban lévő lányokat masszírozott?

Figyelt kérdés
Sítáborban történt, véletlenül tudtam meg, hogy két lányt megmasszírozott miközben ők csak egy melltartóban voltak felül. Állítása szerint sem fizikálisan sem máshogy nem jelentett neki semmit és ezért nem mondta mert nem érezte említésre méltónak. Több ismerős is jelen volt, nem “privátban” vonult el velük és állítása szerint csak megkértek és szimplán megmasszírozta őket. A lányokat egyébként évek óta ismeri de nincs köztük baráti kapcsolat, csak haveri. Az egyikkel egyszer még előttem össze kavartak, de aztán a barátom inkább megkérte hogy maradjanak csak haverok. Megéri ezen rágódnom? Amúgy eddig megbízhatónak gondoltam, évek óta együtt vagyunk és alapvetően érzem azt is, hogy szeret, de ez akkor is bánt. Igaz, hogy nem rendeztem ebből jelenetet de azért belül haragszom. Csak lépjek túl?
2021. jan. 28. 14:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
tudod embere válogatja ki milyen. fiataloknál több az ilyen érintgetés, de nem mindenki ilyen érintgetős. nekem pl. munkahelyen is volt hogy kollegina csaj infos pasi ölébe ült aki befonta közbe a haját, semmi vonzalom nem volt, ronda kis csávó volt, de kedves, cukis, tipikus friednzone, mégis, nem mindenki iylen. nekem eszembe nem jutna pasikat ölelgetni, ölükbeülni, pláne nem masszíroztatni magam és ha pasit keresek, akkor magamhoz hasonló mentalitású férfit keresek.
2021. jan. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
65%
szerintem meg tulreagalod, ennyi. amiket en hallottam eddig sitaboros sztorikat, ott bizony nem melltartoban masziroznak.
2021. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
77%

Hát kinek mi, engem baromira zavarna és megalázónak tartanám.

Két nőt masszírozgat melltartóban. TELJESEN mindegy, hogy haverok, barátok, ne csinálja. És ha mindenki masszírozgat valakit, akkor mi van? Neki nem kell beszállni, vagy masszírozzon meg férfiakat. Nekem ez megalázó lenne.

Teljesen mindegy, hogy volt szex vagy nem volt, nekem ez nem férne bele.

Ne fogdosson meg masszírozgasson más nőket, főleg nem egy szál csöcsben. Tiszteljen már meg ennyire, ha tényleg szerelmes. Nekem szerelmesen eszembe nem jutna más férfiakat masszírozgatni.

2021. jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
66%
Es te meg nem dobtad ki? O mit szolna ha te pasik farkat massziroznad?
2021. jan. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért pontozták le az 5-ös válaszolót, én egyetértek vele. Ez egy nagyon megalázó helyzet Rád nézve. Függetlenül attól, hogy volt bármi más, vagy nem. Az, hogy ez megcsalás kategória, vagy nem, az szerintem a párkapcsolatban élő felektől függ, hogy náluk hol a határ. Minden esetre a párodnak nincs irányodban szinte semmi tisztelete, ha egy ilyen helyzetbe hoz téged. Ha velem tenné ezt a barátom én páros lábbal rúgnám ki, de ez csak az én véleményem. Abba viszont gondolj bele, hogyha ezt megteszi veled, akkor még mire számíthatsz vajon a jövőben?
2021. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Durva. Egyreszt lehet, hogy nem volt aljas szandek a hatterben, de az is lehet, hogy falaznak az ismerosok, mert ezt tekintik kisebbik rossznak. Hany ilyen kerdes van, hogy szoljak-e neki, vagy se? Rengeteg. Masreszt ha nem is tortent konkret dolog, szepen belerombolt abba a kapcsolati tokebe, amit osszehordtatok 6 ev alatt. Visszacsinalni mar nyilvan nem lehet. Nem feltetlenul most lesz ennek bojtje, hanem par ev mulva, amikor nagyobb gondok lesznek mar a csaladalapitas miatt. Nincs meg az erzelmi tamasz. Egy felresikerult vitanal a fejehez vagod, hogy tudod mit? Menj es maszirozd meg a Giziket! Es az talalni fog. O tudja, hogy bunos, te meg tudod, hogy 10 eve lesztek akkor kapcsolatban es nem szep dolog felemlegetni. Megis megtortenik. Akkor leszel igazan bajban. Ez csak akkor nem valook, ha le tudod nyelni a bekat. Teljesen. Retorziok nelkul. De nem biztos, hogy megeri az aldozatot, ha ennyire tisztel teged a masik. A kovetkezo mi lesz? Nudista strandra megy az ismeroseivel? Ha nem erzi, vagy nem hajlando figyelembe venni, hogy egy parkapcsolat milyen szintu elkotelezettseget takar, ami tartalmaz egy csomo lemondast is, akkor nem lesz szep a jovotok. Marpedig parkapcsolatban nem maszirozgatunk masokat. Tenyleg durva, hogy 6 ev utan neki ez belefer. Meg ugy altalaban masoknak is.
2021. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
36%
Megmasszírozta, juj, most mi lesz, semmi, nulla sztori, aki itt azt mondja, hogy gáz, abban reménykedik, hogy szakítasz vele és majd valamelyik kommentelővel összejösz.
2021. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Masszíroztasd meg magad egy volt barátoddal úgy, hogy egy melltartóban vagy, aztán nézd meg, ő mit szól hozzá.
2021. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
28%
Itt senki nem jár masszőrhöz? Vagy mi? Ott miben masszírozzák az embert? Télikabátban?
2021. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
A barátja masszőr? Kapott érte pénzt?
2021. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!