Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire normális hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális hogy a barátom melltartóban lévő lányokat masszírozott?

Figyelt kérdés
Sítáborban történt, véletlenül tudtam meg, hogy két lányt megmasszírozott miközben ők csak egy melltartóban voltak felül. Állítása szerint sem fizikálisan sem máshogy nem jelentett neki semmit és ezért nem mondta mert nem érezte említésre méltónak. Több ismerős is jelen volt, nem “privátban” vonult el velük és állítása szerint csak megkértek és szimplán megmasszírozta őket. A lányokat egyébként évek óta ismeri de nincs köztük baráti kapcsolat, csak haveri. Az egyikkel egyszer még előttem össze kavartak, de aztán a barátom inkább megkérte hogy maradjanak csak haverok. Megéri ezen rágódnom? Amúgy eddig megbízhatónak gondoltam, évek óta együtt vagyunk és alapvetően érzem azt is, hogy szeret, de ez akkor is bánt. Igaz, hogy nem rendeztem ebből jelenetet de azért belül haragszom. Csak lépjek túl?
2021. jan. 28. 14:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
24%
Nekem is vannak sítáboros sztorijaim, elmondhatom neked, ott nem csak masszírozás volt :D
2021. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nekem is jelen voltak ott barátaim, ha több történt volna akkor azt tőlük tudnám. Ez is úgy derült ki, hogy az egyik barátom megemlítette és egyezett a sztori a barátom által elmondottakkal.
2021. jan. 28. 14:31
 3/30 anonim ***** válasza:
67%
És mindenhova követték, vagy mi? Ráadásul egyikkel anno kavart is. De nekem aztán mindegy :D
2021. jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezt a helyzetet. Ott van a baráti társaság és ez a két csaj ledobja mindenki előtt a felsőjét?
2021. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
76%

Nem pasinak való, engem biztos nem alázna meg így! Szánom azokat a lányokat akiknek a pasija ilyeneket csinál, vagy más nőket kísérget pl a derekuknál fogva stb.

Ha van önérzeted akkor befejezed.

(Én akkor is pattintottam volna ha pulcsin át masszírozza, hát azért álljon már meg a menet, én sem masszíroztatom magam ilyen-olyan haverokkal. Azt hiszem akkor én is mehetnék a búsba..)

2021. jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Egy apartmanban voltak és nem, nem gondolom, hogy kimentek a mosdóba dugni vagy mittudomén. Egyik lány sem az a kategória, hogy annyira kihagyhatatlanok lennének és muszáj lenne megcsalnia velük úgy hogy nagy ráadásul a lebukás veszélye.


Hát igen, nyilván kell ehhez egy temperamentum, hogy ezt bevállalják, hogy melltartóra vetkőznek egy rakat ember előtt, de mivel kb 8 éve ismeri egymást a társaság, osztálytársak is voltak évekig ezért gondolom látták már egymást alapvetően pl. fürdőruhában. Nyilván nekem sem szimpatikus, de alapvetően a barátom része zavar, más úgy teszi magát ahogy akarja.

A 10 fős apartmanban kb. mindenki megmasszírozott valakit, a barátaim elmondása szerint, na de akkor is, ő nyilván nyugodtan mondhatott volna nemet, mivel ott vagyok én, de állítása szerint mivel csak haverként tekintett a helyzetre ezért nem is gondolta ezt bármilyen veszélyforrásnak a kapcsolatunkra.

2021. jan. 28. 14:47
 7/30 A kérdező kommentje:
Igen, nyilván én is megalázónak gondolom ezért nem tudok túllépni rajta. Nem kerültem még soha ilyen helyzetbe senkivel, vele se a 6 év alatt, nem is az a típus vagyok aki mindent elnéz. De alapvetően jónak gondolom a kapcsolatunkat, semmi más problémát nem tudok felhozni, tudom, hogy szeret mert érezteti mindig ezért nehezemre esne eldobni éveket egy ilyen miatt. De azért megtudnám fojtani simán.
2021. jan. 28. 14:52
 8/30 anonim ***** válasza:
54%
Ne haragudj, szerintem magad alacsonyítod le ha ilyenek megtörténhetnek veled!
2021. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%

Akkor hozz kompromisszumot, többet ne tartózkodjon azokkal a lányokkal úgy hogy nem vagy ott!

Vagy esküdjön meg hogy soha többet egy ujjal se ér nőhöz, ha nem elkapni kell hogy ne taknyoljon fel.

Nem tudom neked melyik hozna megnyugvast, vehetsz elégtételt nyugodtan..

2021. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
35%
Felnőttek nem járnak sítáborba. Ez ilyen tinicske kérdéske
2021. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!