Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit érezhet, jól döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet, jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömmel szeretői viszonyba kerültünk,sajnos,hiba volt. Egyszer volt köztünk valami, majd utána ő mondta, hogy ezt nem csinálhatjuk, ne csináljuk. Én ezt elfogadtam. Pár hónapja, mikor beszéltünk róla, ő mondta, hogy eszébe jutott már, hogy mi lenne ha folytatnánk. Én természetesen mondtam, hogy nem én már nem szeretném. Azóta furcsán viselkedik, mintha meglenne sértődve.

Kapcsolata alatt már megcsalta a párját, kettő különböző ismerősükkel.


Párja semmit nem tud róla, kettő közös gyermekük van, jól élnek.


Mit érezhet ilyenkor és miért gondolt rá újra , mikor ő mondta, hogy nem csinálhatjuk ezt?


2021. jan. 27. 16:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Pedig tud róla hidd el,én is rájöttem,mert megéreztem és ahogy a 9es irja.Pont így.
2021. jan. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, miért gondolt rá újra, mikor ő mondta, hogy legyen vége. Azóta folyamatosan keres, érdeklődik.
2021. jan. 28. 08:39
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert jó neki titokban dugni,növeli az egoját.Mit nem értesz ezen?
2021. jan. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nem értem, miért akarná újra kezdeni. Ennyire nem néz ember számba?
2021. jan. 28. 11:08
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Megengedted neki az első együttlétet,benne voltál a buliban.Most hogy otthon nem ellenőrzik megint,te vagy a porondon ismét,mert te akkor megengedted neki.Használhat úgy gondolja te se vagy különb nála,titokban tudod tartani,mert eddig se szóltál semmit érte.Neki ez így jó,kis dugó pajtit csinál belőled úgyse fogsz szólni.Viszont azt látom téged nagyon érdekel,mert ha nem nem foglalkoznál vele ennyit.Te többet látsz a dologba és nem szerelmes beléd mielőtt még kombinálsz.Dugásra jó vagy ennyi.
2021. jan. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Netán érdekelne a dolog, akkor másodjára is bele mentem volna. De nem érdekel. Azért foglalkozom vele mert nem értem, hogy miért akarja másodjára , mikor elsőre ő mondta, hogy ne csináljuk. Minden nap ír, keres, ha nem foglalkozom vele, nem tetszik neki.
2021. jan. 31. 11:57
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Az egódat piszkálja, hogy mit is akarhat tőled. Titokban abban reménykedsz, hogy szerelmes beléd. Megsúgom neked, ez a típus csak a fa.kába és önmagába szerelmes. Macska egér játék. Töröld, tíltsd, magaddal teszel jót. Amíg vele foglalkozol, addig repülnek az órák és a rendes férfiakat észre sem veszed.
2021. febr. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Igen, lehet az egómat piszkálja, nemtudom. Pont az lenne a jó, ha nem lenne szerelmes belém.

Nem igazodom ki rajta.

2021. febr. 12. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!