Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit érezhet, jól döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet, jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömmel szeretői viszonyba kerültünk,sajnos,hiba volt. Egyszer volt köztünk valami, majd utána ő mondta, hogy ezt nem csinálhatjuk, ne csináljuk. Én ezt elfogadtam. Pár hónapja, mikor beszéltünk róla, ő mondta, hogy eszébe jutott már, hogy mi lenne ha folytatnánk. Én természetesen mondtam, hogy nem én már nem szeretném. Azóta furcsán viselkedik, mintha meglenne sértődve.

Kapcsolata alatt már megcsalta a párját, kettő különböző ismerősükkel.


Párja semmit nem tud róla, kettő közös gyermekük van, jól élnek.


Mit érezhet ilyenkor és miért gondolt rá újra , mikor ő mondta, hogy nem csinálhatjuk ezt?


2021. jan. 27. 16:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kedve új szeretőt keresni, de kedve lenne megint félrelépni.

Másodjára jól döntöttél, bár jobban tetted volna ha elsőre sikerül.

2021. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az volt, hogy elso alkalom utan buntudata lett, de most meg rajott, hogy a buntudat meg mindig jobb, mint a kielegito szex hianya.
2021. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
önző dolog, bárhonnan nézzük. Párja felé is, felém is, mert egyikünket sem nézi, csak saját magát.
2021. jan. 27. 17:28
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Miből gondolod,hogy a feleség nem tud róla,lehet pont azért nem akarta csinálni.A feleség ismer téged?
2021. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Elég undorító,hogy te most a párját is sajnálod holott veled csalta meg.

Akkor mikor belementél ebbe az egészbe,miért nem jutott eszedbe a párja,persze akkor nem sajnáltad.

2021. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
hiba volt már az első is. Párja nem tud róla, sejtelme sincs. Jól döntöttem?
2021. jan. 27. 20:40
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor döntöttél volna jól,ha bele se mész.
2021. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tudom. Bűntudata volt mindegyikünknek. Párja látásból ismer.
2021. jan. 27. 21:12
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Hiába pontozzátok le a 4-est, van benne logikailag valami.

Már ha a környezetemből indulok ki, ismerős szeretőt tartott, a feleség rájött a dologra, ekkor a férj fűt-fát ígérgetett, hogy többé nem fordul elő, csak egy botlás volt.

Ugye ilyenkor meg akar felelni a feleségnek, bizonyítani, így egy darabig kerüli a szeretőt (téged), na így koppintott le (nem mehet ez tovább.)

(Ha nem is szereti már a feleség, ugye ő a két gyereket nézi és megpróbál még egy esélyt adni.)

Most hogy x ideig jó fiú volt és valamennyire visszanyerte otthon a bizalmat, a feleség nem ellenőrizgeti annyira, már kezdené előről, szeretőt meg nehéz találni, és lehet, hogy ki is van éhezve ennyi idő után, gondolta megpróbálja, hátha még nyitott vagy rá.

2021. jan. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nemtud róla a párja
2021. jan. 28. 05:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!