Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hű marad a barátom egy életen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hű marad a barátom egy életen át, ha én vettem el a szüzességét?

Figyelt kérdés

Kényes téma ez, 4 éve együtt vagyunk, nagyon boldogok. Már az esküvő is szóba került, rég kettesben lakunk.

Ez az egy dolog böki a csőröm, ebben a nagy boldogságban. 18 évesen jöttünk össze, nekem 2 partnerem volt előtte, neki csókot leszámítva mindenben én voltam az első.

Azt mondja szeret, és neki jó így, de az a sok évtized ami előttünk áll...

Nagyon félek, de amúgy meg annyi ismerősünk van, aki alig-kellően-bőven kiélte magát, mégis 1-2-5 év után, egyikük 3 hónap után megcsalta a párját.

Kár lenne eldobnom életem boldogságát, amiért ez a kis ördög zaklat engem?



2021. jan. 20. 14:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

Úgy úgy, rúgd fel az állítólagos nagy szereled csak mert esetleg valaha a jövőben valami megtörténhet vagy nem. Gondolkozz már. Egy egész életet ilyen Disney meséket megszégyenítő szar mentalitásban akarod leélni? Rettegni előre attól ami meg se történt? A varázsgömböd hol vetted? Csak mert még azt se tudhatod ám, hogy te mit fogsz érezni 10 év múlva és hogy te mit akarsz majd akkor.

Ideje felébredni, szép dolog a tündérmese de nem felelős felnőtteknek való.

2021. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Annyi biztos, hogy nem attól marad hű vagy hűtlen, hogy ki vette el a szüzességét.

Ismerjétek meg nagyon jól egymás természetét, igényeit a másikkal szemben, mennyire tudod elviselni azt, amiben nézetkülönbség van köztetek (és fordítva- ő neked). Kössétek le egymás figyelmét, szeressétek egymást, viták esetén (biztos, hogy lesznek!) nem kell durcáskodni, adni a sértődöttet, hanem minél hamarább elkezdeni a beszédet.

Ffi.

2021. jan. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ezen tényleg jobb nem agyalni.
2021. jan. 20. 17:04
 14/15 anonim ***** válasza:
53%

Ha ilyen mondvacsinált sz*r indokok miatt te képes lennél kidobni, akkor nem hogy nem vagy szerelmes belé, de még csak nem is szereted.


Kidobom már a barátom nadrágjait, amik jók rá, mert lehet, hogy 10 év múlva felszed majd pár kilót, és akkor nem lesznek jók. Kb. ennyi a logikád.

2021. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló aggodalmam van, viszont amennyiben mindketten szeretnétek és minden nap tesztek a kapcsolatotokért, addig minden rendben lesz.

Minden nap tudatni kell a másikkal, hogy szeretjük és fontos nekünk, így ne csak egymás mellett éljetek, hanem tartsátok életben a lángot.

Anyukámék huszon x éve házasok, nem úgy tűnik, hogy elhagynák egymást valaha :)

Nem kell alaptalan dolgokat mondani, hogy "minden pali megcsalja a párját" vagy fordítva...Meg az emberek nem cipők, hogy kipróbáljuk őket.

Amennyiben a házasság szóba jött, komolyan gondolja. Ha félsz, ülhetek le és beszéljetek meg mindent, egy jó kapcsolat alapja a kommunikáció, megértés, szeretet és a bizalom.

Minden jót és sok boldogságot kívánok. Minden rendben lesz, ne aggódj :)

2021. jan. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!