Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hű marad a barátom egy életen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hű marad a barátom egy életen át, ha én vettem el a szüzességét?

Figyelt kérdés

Kényes téma ez, 4 éve együtt vagyunk, nagyon boldogok. Már az esküvő is szóba került, rég kettesben lakunk.

Ez az egy dolog böki a csőröm, ebben a nagy boldogságban. 18 évesen jöttünk össze, nekem 2 partnerem volt előtte, neki csókot leszámítva mindenben én voltam az első.

Azt mondja szeret, és neki jó így, de az a sok évtized ami előttünk áll...

Nagyon félek, de amúgy meg annyi ismerősünk van, aki alig-kellően-bőven kiélte magát, mégis 1-2-5 év után, egyikük 3 hónap után megcsalta a párját.

Kár lenne eldobnom életem boldogságát, amiért ez a kis ördög zaklat engem?



2021. jan. 20. 14:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%

Garantáltan borítékolható lesz a félrelépés előbb utóbb. Nem csak az ő részéről hanem a tiédről is.

Álszent romantikus dolog ha azt hiszitek hogy sírig tartó nagy szerelem lesz.

Pláne ha 18 évesen jöttetek össze.

2021. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyes:Szerintem kár ennyire bunkónak lenni. A tesóm legjobb barátai 14(!) évesen jöttek össze, szintén elsők egymásnak, most 26 évesek, 3 éve házasok, 2 kicsike gyerekkel.
2021. jan. 20. 14:43
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Ha így állsz hozzá a dolgokhoz, akkor biztos lesz. Mivel az alaptalan féltékenységed fogja ezt okozni. Na meg ebből a leírásból nem derül ki számunkra, hogy milyen jellemű barátod, hogy képes volna-e megycsalni. De egy a lényeg, ne fesd az ördögöt a falra, mert megjelenik...
2021. jan. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

Ebben semmi bunkóság nem volt. Kiemeled a részt ahol azt láttad????

18 évesen összejönni és sírig tartó szerelmet keresni elég ostoba gondolat.

Ha tetszik ha nem ez a valóság. Ez nem egy film, ez a való élet.

A barátod majd ha olyan élethelyzetbe kerül akkor kíváncsi lesz más nőkre is. Ahogy te is kíváncsi leszel más pasikra.

2021. jan. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Semmi sem biztosíték, de azért hidd el, hogy mindkettötökön (is) múlik a kapcsolatotok tartalma, erössége. Neked annyit tudok ajánlani, hogy vigyázz a barátodra, és magadra is. Igaza van az elöttem szólónak, magadra is gondolj, nehogy te legyél az, aki majd megcsalja öt. Ha most ez öróla jut az eszedbe, ha feltételezed már róla, akkor veled ugyanez megtörténhet. Pozitív és negatív eset is van böven, tehát dolgozz a kapcsolat jó minöségéért. Persze a barátod se tétlenkedjen.
2021. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én belehalnék ha megcsalna.

Az Apja sem volt hűséges, pedig nem valami igényes fazon. Több dolog is van, ami örülnék ha nem lenne: örökli a cég vezetését, gazdag(ahogy látom a nők többségének elég) külsőre számomra nagyon vonzó.

Gonoszság azt kívánni bárcsak egy szegény legény lenne, pókhassal?:(

De ha szerelmesek vagyunk mit tegyek? A barátja mondta hogy 1-2 éven belül meg szeretne kérni. Dobjam ki azzal az indokkal hogy nem szexeltél mással, jóképű és pénzes vagy?:(

2021. jan. 20. 14:49
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

"Gonoszság azt kívánni bárcsak egy szegény legény lenne, pókhassal?:(


De ha szerelmesek vagyunk mit tegyek? A barátja mondta hogy 1-2 éven belül meg szeretne kérni. Dobjam ki azzal az indokkal hogy nem szexeltél mással, jóképű és pénzes vagy?:("


Háh, oké, ez egy troll kérdés, kérem oszoljanak, nincs itt semmi látnivaló.

2021. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Semmi köze a két dolognak. Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd, hogy veled marad e, ha jobbkezes, vagy barna szemű.



Akkor fog megcsalni, ha olyan a jelleme, és akkor lesz hűséges, ha hűséges típus.



Nyilván mive eddig nem volt rajtad kívül kapcsolata, ezért nehéz megmondani, hogy milyen lesz, de ha megcsal/nem csal meg, azt nem azért fogja tenni, mert te voltál neki az első

2021. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Te problémát csinálsz ott, ahol nincs semmi probléma. Ebbe belegondoltál már?
2021. jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
98%
Figyelj, a legfontosabb, ne akarj még azon a hídon átmenni, amihez el sem értél.Majd akkor... szóval ne agyalj ilyen dolgokon, mert hidd el, az élet akkor forgatókönyv író, hogy egyszerűen nem tudhatod, hogy mi lesz 1, vagy 5 év múlva.
2021. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!