Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden rossz házaságot egy jo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden rossz házaságot egy jo szerető tart össze?

Figyelt kérdés
2021. jan. 6. 19:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%
9. Egyedülállóként nevetségesen könnyű nőt találni. Próbáld meg mindezt házason.
2021. jan. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem nagyon igaz. A férfi még mindig a szerető után áhitozik, többet foglalkozik vele mint a feleséggel.

Viszony után ugyan olyan a házassága mint volt.

Haverom mesélte, én csak ebből indulok ki amit Ő mondott nekem...

Magam részéről nincs tapasztalatom ebben.

2021. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Csak az hogy nincs jobb lehetőség.
2021. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem tartja össze. Ideig-óráig talán elfedi a problémákat. Ha felbukkan egy szeretőm vélni kell. Nem latolgatni, hogy ki a hibás, mert az teljesen felesleges. Ahol megcsalás van ott valami végleg tönkrement. És az szerető általában nem ok, csak okozat.
2021. jan. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
48%
#14 ez igaz, ott törés van még ha nem is tudja a megcsalt...
2021. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Túl dramatizáljátok! Idővel sokkal jobban előjön az eltérő libidó. A francos szex miatt meg a legnagyobb baromság borítani egy házasságot, ahol egyébként minden rendben van. Sokan nem azért nem szexelnek mert gyűlölik a párjukat, hanem azért, mert észre sem veszik az alacsony libidójuk miatt a szex hiányát. Válás után meg boldog-boldogtalan fejest akarna ugrani a szexbe, pont ezért van ez a sok csalódás, meg hogy minden férfi csak szexet akar. Az se tévesszen meg senkit, hogy "sok nő szexet akar de otthon nem kapja meg". Ennek valójában az az oka, hogy borzasztóan néznek ki, egyszerűen nem váltanak ki szexuális érdeklődést. Persze most lehet jönni azzal, hogy a 170/54 párduc testű, szép arcű nőket sem dugja meg a párjuk. Én erre azt mondom, hogy arányaiban 10.000-re jut egy. Én is találkoztam már innen nővel, aki szexelni szeretett volna, de udvariasan elutasítottam.
2021. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!