Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Leggyakrabban miért lépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leggyakrabban miért lépnek félre a férjek? És miért a szerető a hibás?

Figyelt kérdés

Most olvastam itt egy beszélgetést, egy szerető kérdezett, elég csúnya stílusban vették elő. Fiatal vagyok, nekem még nincs férjem, de úgy logikus, hogy ilyenkor azért a férfi a fő hibás, nem? Ő fogadott örök hűséget, jóban-rosszban stb. Miért lépnek félre? A szex miatt? Az unalom miatt? A hósítás miatt? Milyen nőkből lesznek szeretők?


(Nekem nagy félelmem, hogy meg leszek csalva. Nincs rá okom a családi mintán kívül.)



2020. dec. 26. 16:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Az izgalom miatt. Semmilyen egyéb érzelem nincs mögötte
2020. dec. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
24%

A szerető sosem hibás!!!


A férj ÉS A FELESÉG IS, azért lép félre, mert ki tudna leélni úgy egy életet, hogy napi 3x rakott krumpli a kaja, és soha, semmi más?

2020. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Mindenki hibás. Nem csak a férfiak csalnak, mindenki csal, de mindegy. A lényeg, a szerető is hibás.
2020. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha a szereto tud rola hogy foglalt a masik ugyanannyira hibas.
2020. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
37%

Az unalom és az izgalom miatt 🤷‍♂️

Ha mind a ketten házasok akkor ki a hibás? 🤔 És egyáltalán ki a szerető?

2020. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Emiatt kérdeztem hogy a szerető hibás-e:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

2020. dec. 26. 16:49
 7/24 anonim ***** válasza:
64%
A válaszoló viselkedése nem győzött meg még ebben? Részt vesz egy hazugságban és még büszke is rá. Mi a kérdés?
2020. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nekem úgy tűnt, mintha a kedves férj mocsoksága nem lenne így kimondva. Hibás a nő! Nade a férfi? Ő adta a szavát a hűségre!
2020. dec. 26. 16:56
 9/24 anonim ***** válasza:
22%
Szóval még egyszer, ha mind a ketten házasok akkor ki a szerető? 🤷‍♂️
2020. dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
22%
Miért nem lehet mindkettő a hibás? Senki nem kérdőjelezi meg, hogy egy féreg a férj, de a kérdező van itt. Egyik sem jobb a másiknál.
2020. dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!