Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Leggyakrabban miért lépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leggyakrabban miért lépnek félre a férjek? És miért a szerető a hibás?

Figyelt kérdés

Most olvastam itt egy beszélgetést, egy szerető kérdezett, elég csúnya stílusban vették elő. Fiatal vagyok, nekem még nincs férjem, de úgy logikus, hogy ilyenkor azért a férfi a fő hibás, nem? Ő fogadott örök hűséget, jóban-rosszban stb. Miért lépnek félre? A szex miatt? Az unalom miatt? A hósítás miatt? Milyen nőkből lesznek szeretők?


(Nekem nagy félelmem, hogy meg leszek csalva. Nincs rá okom a családi mintán kívül.)



2020. dec. 26. 16:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%

Igazad van, nem a szerető fogadott örök hűséget hanem a férfi, nyilván rákényszerítve sincs hogy lépjen félre.

Ettől független a szeretőtől sem szép, de neki a megcsalt feleség senkije sem. Nem is tartozik neki semmivel

2020. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
9, ez egyáltalán nem dilemma. A MÁSIK férfi és a MÁSIK nő. A szerető nem státusz, hanem egy betöltött szerep.
2020. dec. 26. 16:59
 13/24 anonim ***** válasza:
68%

Ki a hibás? A férj meg a szerető.


De nézd meg a kérdést amit bekinkeltél ott üti a kérdező egyik szavát a másikkal.


A kérdésben azt írja összejöttek lehet e jövője... Hol jöttek össze? Sehol a férfi kvnak használja, de utána már mentegeti a nő magát, hogy de ő használja ki a férfiakat...

Az a nő elmeroggyant ha nem kamu a kérdés.

2020. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Szerintem nem üti egyik szavát a másikkal, de szokatlan a stílusa. Tehát az elképzelhetetlen, hogy a feleségnek is van felelőssége? Minden feleség tökéletes?
2020. dec. 26. 17:19
 15/24 anonim ***** válasza:
43%
Szerető nő vagy és sért, hogy egy Sz*R ember el lett küldve a francba, vagy mire szeretnél kilyukadni?
2020. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem tökéletes de ha valami nem jó meg kell beszélni nem keresni lotyokat
2020. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerető, szerintem nem is lennék soha. Szeretném megérteni meg ezeket a heves reakciókat is. Nekem a férjek jobban hibásak, mint a szeretők, ők azok akik elárulják a házasságukat. És nekem furcsa, hogy mindenki a szeretőket köpködi, miközben jellemzően a férfi az, aki hülyének nézi a tulajdon feleségét. 15, ilyen stílussal inkább máshová írj, köszi!
2020. dec. 26. 17:26
 18/24 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem te valami férfigyűlölő vagy. Többször le lett írva, mindkettő hibás, de neked az a lényeg, hogy a férfi nagyobb hibás legyen, meg csak férfiak csalnak. Pff.
2020. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Ollókezű Edward ***** válasza:
93%
Azért voltak itt ilyn heves reakciók, mert a kérdező tudott arról, hogy a férfi házas, és még büszke is volt arra, hogy ő a szerető, és fikázta a feleséget. Úgy nyitott nagy pofát, mint akinek erkölcsi fölénye van. Ja, hát szerinte van, mert ő teszi boldoggá a férjet, míg a feleség maga a patás ördög. Csak közben épp a feleség és a gyerek levesébe szarik bele. Jó, lehet azt mondani, hogy ha nem vele b@ß!k félre a férj, akkor majd mással, de miért kell felvállalni a pótp!n@ szerepet? És még büszkén, melldöngetve? Pöcegödör, de komolyan...
2020. dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
30%

Tudod, kérdező, amíg az ember fiatal, addig kész gerinctanulmány. Erkölcsi fárosz. Jellemóriás. A megcsalás már kimondva is káromkodás ilyenkor, és elképzelhetetlen, hogy ő maga is ilyen aljasságra vetemedjen. De 40 elé már nem minden fekete, vagy fehér, és a "szerető" valóban azt jelenti, amit jelent. Valakit, aki szeret. Valakit, akivel újraélheted a CSODÁT. Valakit, aki fényt lop a szürke hétköznapokba. Valakit, aki nem ismer kívül-belül, nem látott még betegen, megrogyottan, csapzottan, átizzadt göncben, akinek még újak a poénjaid, aki nem nyaggat a legkisebb gyerek menzadíával, stb.

Szeretném leszögezni, hogy itt nem magamról írok. Csak egy sokat tapasztalt öreg csóka tippjei ezek.

2020. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!