Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Leggyakrabban miért lépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leggyakrabban miért lépnek félre a férjek? És miért a szerető a hibás?

Figyelt kérdés

Most olvastam itt egy beszélgetést, egy szerető kérdezett, elég csúnya stílusban vették elő. Fiatal vagyok, nekem még nincs férjem, de úgy logikus, hogy ilyenkor azért a férfi a fő hibás, nem? Ő fogadott örök hűséget, jóban-rosszban stb. Miért lépnek félre? A szex miatt? Az unalom miatt? A hósítás miatt? Milyen nőkből lesznek szeretők?


(Nekem nagy félelmem, hogy meg leszek csalva. Nincs rá okom a családi mintán kívül.)



2020. dec. 26. 16:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
95%

Azért az a kérdés csodásan rávilágít, hogy milyen nőkből lesz szerető. Saját bevallása szerint se először.


Nekem egy közeli családtag ilyen. Átlag kétévente talál egy nős férfit, aki bejön neki, és szó szerint rámászik. Azt élvezi legjobban, ha nehéz megszerezni, nem dug félre elsőre. Mindent megtesz, hogy őt válassza. Aztán összeköltöznek, és megunja. Hol a férfi megy vissza a feleségéhez, hol kiderül, hogy eszébe se volt válni, hol ő dobja ki, vagy csak elköltözik a pasi, mert elege lesz.

Utána búfelejtőnek kefél pár hétig mindenkivel. Végül újra jön a nagy szerelem, akinek minimum gyűrűs menyasszonya van.

Ugyanezeket a dumákat nyomja, hogy ő mennyivel szebb, fiatalabb, bevállalósabb, háziasabb, stb, mint a feleség. Úgy verseng a nővel, hogy ő azt se tudja, hogy ringbe szállt.

Más téren is undorító, carkeverő jellem. Az anyját elnézve nem csoda, hogy nem lett épeszű.

2020. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
97%
Én a barátnőmből kiindulva, igen a szerető is hibás. Ráírt az exe, a pasinak felesége és egy 2 éves kislánya van. A barátnőmnek is van gyereke, ő elvált. Első találkánál volt szex. A kapcsolat most ott tart, hogy a pasi a kutyájával jár fel a barátnőmhöz, gondolom kutyasétáltatás az alibi. A barátnőm belemegy ebbe a megalázó szituációba. Az egy dolog, hogy ő is meg van alázva, de semmi empátia a másik nő felé és a 2 éves gyerek felé. Most vagy ennyire buta, vagy ennyire kiéhezett.
2020. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
65%

Az a férj megy félre, akinek otthon valami hiányzik. Nemcsak a szex lehet ez, törődés,jóízű beszélgetések. A családos férfiakban mostanra belevésődött bármilyen is a házasság maradni kell, hiszen a gyereket elveheti, ellene nevelheti az asszony. A vagyont nagy részét meg többnyire ők szedték össze aminek felét szintén vinné a feleség. Otthon ők azok akik mindenre bólogatnak. Részükről valamiféle bosszú a szeretői viszony.

Nő akiből szerető lesz: Olyanról tudok, hogy szerelmes lett és reménykedett. Aztán mivel évekig nem történt semmi végre elhitte, hogy csak második lehet. Szépen kikullogott a kapcsolatból, azzal a bölcs tapasztalattal, hogy soha többet nem lesz szerető.

2020. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az új lukszi miatt. Nem bonyi ez.
2020. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!