Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nekem nincs jogom más életébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nincs jogom más életébe szólni igaz? Van egy nő aki mindig csalja a pasiját

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatom van a hölggyel, az én párom is megcsalt vele. Már 17 éves kora óta ez a nő a párjával jár. Nagyon rendes a srác volt időm megismerni amikor le buktak a párjaink. Sajnálom a srácot, azóta a csajnak már legalább 3 új szeretője volt. Most egy közös ismerősünkkel van. Láthatóan, feltünően észrevehetőek a jelek. Mikor a pasija éjszakás a szeretője udvarára be áll a kocsival mégsem tudja a lány igazi párja mi folyik megint a háta mögött. Tudom nem vagyok Isten nem ítélhetek el senkit de sajnos működik bennem egy bosszúvágy. Viszont küldenék szívesen a srácnak egy két bizonyítékot igaz a páromat sem hitte anno el, már minden bebizonyosodott mégis elhitte a hölgynek, hogy hazugság minden. Az ilyen lányok miért kellenek a fiúknak és miért úsznak meg fájdalmas tetteket amit más ellen tesznek? 24 éves párról van szó egyébként

2020. dec. 30. 19:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%

Valószínűleg a pasi tényleg tudja... Ezzel nem lehet mit csinálni.

Azért ne mondd el a pasinak mert bosszút akarsz állni.

De ha segíteni akarsz neki, vagy szerinted ez nem helyes, és tényleg a pasi érzéseit, érdekeit nézed, akkor igen.


Engem egyszer megcsalt a pasim, a legjobb barátnőim meg látták. Ez utólag derült ki, mert hogy ők nem mondták el. Mert hogy nincs közük hozzá, nem akartak beleszólni...

Másik kapcsolatban a barátom végig a pofámba hazudott, hogy a csaj, aki átjár hozzá, csak barát. Beleolvastam a messengerjébe. Pucér képek, rajtam röhögtek h beveszem. Másoltam, elküldtem a csaj pasijának. Megköszönte, mert nagyon szerette a lányt, és hinni akart neki. Örült hogy végre tisztán lát.

A féli suli a ribit sajnálta, és én voltam a szemét, amiért megosztottam a pasijával, aki ezért dobta. De letojtam.

Ez még tini koromban volt, mély nyomott hagyott az értékrendben. Megrendülne a bizalmam az emberekben ha a megcsaláshoz asszisztálnának azzal ha hallgatnak.

Leegyszerűsitve. Egy haverodat megverik az utcán. Te félrenézel, mert nincs közöd hozzá?

2021. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Végül szóltam, aztán nekem fenyegetőzött a pasi feljelentéssel. A nő újra kimagyarázta magát. Szóval aki tényleg ennyire vak meg hülye azon nem lehet segíteni..
2021. jan. 2. 15:06
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy szóltál. Én ilyen helyzetben biztosan szerettem volna tudni róla, ezért is bátorítok mindenkit, hogy ne tartsa magában. Sosem lehet tudni, hogy tudja az illető vagy sem, értékeli vagy sem. De ha meg sem próbálod...


Szóval örülök, hogy végül megtetted.

2021. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Küld as számát.... :)
2021. febr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jó színésznő. A pali ja nem lássa a fától az erdőt. Ennyi. Ha ilyen hülye akkor még is érdemlik egymást. Én nem foglalkoznék vele.
2021. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!