Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nekem nincs jogom más életébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nincs jogom más életébe szólni igaz? Van egy nő aki mindig csalja a pasiját

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatom van a hölggyel, az én párom is megcsalt vele. Már 17 éves kora óta ez a nő a párjával jár. Nagyon rendes a srác volt időm megismerni amikor le buktak a párjaink. Sajnálom a srácot, azóta a csajnak már legalább 3 új szeretője volt. Most egy közös ismerősünkkel van. Láthatóan, feltünően észrevehetőek a jelek. Mikor a pasija éjszakás a szeretője udvarára be áll a kocsival mégsem tudja a lány igazi párja mi folyik megint a háta mögött. Tudom nem vagyok Isten nem ítélhetek el senkit de sajnos működik bennem egy bosszúvágy. Viszont küldenék szívesen a srácnak egy két bizonyítékot igaz a páromat sem hitte anno el, már minden bebizonyosodott mégis elhitte a hölgynek, hogy hazugság minden. Az ilyen lányok miért kellenek a fiúknak és miért úsznak meg fájdalmas tetteket amit más ellen tesznek? 24 éves párról van szó egyébként

2020. dec. 30. 19:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem baj, ha megcsalja. Ha a csávó olyan hülye, hogy nem veszi észre, akkor meg is érdemli.
2020. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem direkt buktatnám le. Inkább csak burkoltan.

"Géza, micsoda jó új autód van, minden este látom az udvarban. Megszaladt?" Aztán mikor tiltakozik, te csak kösd az ebet a karóhoz, mindenki látja este az új kocsit az udvaron, kár tagadni.

Ő ugye tudja, hogy nincs új kocsija, de talán elkezd azon filózni, hogy kié lehet, és mekkora ciki, hogy ezek szerint mindenki látja, hogy a nője nyíltan csalja.

2020. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem ne szólj bele senki életébe. Teljesen felesleges. Egyrészt úgysem fogja elhinni, másrészt tök mindegy hogy alakul szerzel egy ellenséget valaki személyében.

Én is látom, hogy a szembe szomszédban a kisgyerekes mintaanyuka reggel puszit ad a férjének, és egy órával később megérkezik a kék Opeles pasi majd besunnyog a félig nyitott kapun... gondolom nem tv szerelő. :D

Mintaanyuci mintaapucival szép karácsonyi dekoráció a házon, két kutya, kisgyerek.... most ebbe szarjak bele? Na....

2020. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
77%

Szerintem a srác tudja legbelül, hogy csalja a párja, csak próbálja elhitetni magával is, hogy mégsem. Az évek alatt már teljesen összeszoktak, főleg, ha együtt is élnek. Egy ilyenből nem olyan könnyű kilépni, hiába az lenne a helyes megoldás.

Engem is nagyon zavarna az egész a helyedben, de szerintem nem nagyon tudsz ezzel mit tenni, remélhetőleg majd ők maguk előbb-utóbb megoldják.

2020. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Te beveszed, hogy nem veszi észre? Ráadásul, ha jól értem már le is bukott a csaj, tehát a srác a homokba dugja a fejét vagy nem is érdekli.

Teljesen felesleges áldozatnak beállítani valakit, aki asszisztál hozzá, hogy megcsalják. Egyébként meg a saját exeden állj bosszút, az érdemli meg, biztos örömmel tette. Azt a csajt tuti nem fogja érdekelni a kapálózásod, ha a pasi mindezek után is ugyanúgy vele van még mindig.

Ha tényleg olyan helyzet lenne, hogy fogalma nincs valakinek arról, hogy csalják akkor szólnék talán, de csak ha hozzám közel álló személyről van szó. Ebben a helyzetben viszont nevetségessé tennéd magadat szerintem, mert ez kizárólag rólad szól már.

2020. dec. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Szólj neki. Fordított helyzetben minden nő azt szokta itt tanácsolni.
2020. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem meg mindenkinek joga van tudni az igazságot. Ha bűncselekményt látok, azt is jelentem. A megcsalás sem fér össze az értékrendemmel, arról is szólok. Ha a másik fél is úgy gondolja, hogy ez nem olyan nagy bűn és nem olyan nagy dolog, úgyis megmarad a kapcsolat. De legalább tudatában van az infónak és aszerint mérlegel. :)
2020. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tudom csúnya dolog, és szánalmas is vagyok de sajnos bánt, hogy én nem vagyok hűtlen fajta és csúnya sem vagyok tanult nőnek gondolom magam, adok a külsőmre tudom tisztelni a párom és nem hazudgálok mégis lecseréltek egy ilyen típusú hölgyre. Nyilván dekoratív csaj de az élet ilyen igazságtalan? Az emberek következmény nélkül nézhetnek mást hülyének és élhetnek a legnagyobb hazugságok között? Ez elég kiábrándító,hogy normális értékekkel én nem kellek de ilyen típusú nő viszont tényleg kapós és emellett van egy hűséges, kitartó párja aki mindent megtesz érte, és nem is hiszi el milyen hazug nővel van együtt már 7-8éve és ezalatt a hölgy már sok - sok férjet szedett el a családból akkor is ha a férjek is nyilván hibásak voltak
2020. dec. 31. 06:17
 9/15 anonim ***** válasza:
24%

Tegyünk különbséget: beleszólni más életébe az lenne, ha konkrétan javasolnád a párjának, hogy dobja ki, mert hűtlen vagy megdorgálnád azért, mert hűtlen.


Információt átadni nem jelent más életébe beleszólást.

2020. dec. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Régebben a szomszéd pasit csalta az asszonya a sógorával. Mi nem szóltunk bele. Mindig amikor a férj elment reggel dolgozni, a nőnél megjelent a sógora. Amikor a megcsalt férj összeveszett a felesége húgával mert az egy nála jóval idősebb férfival kavart, a megsértett lány odamondta neki, hogy nézzen körül a saját háza táján. Mindenki tudja, hogy a felesége évek óta csalja a sógorával. A férj nem hitte el neki. /vagy nem akarta, azt gondolom nagyon szerette a feleségét./ Lehet itt is ez a helyzet.
2020. dec. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!