Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet észrevenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet észrevenni a feleségnek ha a férj érzelmileg kezd beleszeretni a szeretőjèbe?

Figyelt kérdés
2020. dec. 29. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Többség elválik már akkor, amikor kiderül, hogy a férj szeretôt tart. Hogy szerelmes-e belé vagy nem, olyan mindegy.
2020. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem úgy hogy otthon elkezd bunkózni. tudatalatt így akarja kirobbantani a balhét, abból a válást. meg már nem fogja vissza magát, nyugodtan borulhat a bili, ott van már a másik..
2020. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a fokozatos érzelmi elhidegüléséből vettem észre. Egyre kevesebb intimitás, szex, ha én kezdeményeztem akkor is elutasító volt, türelmetlenség, feszültség, amikor érzed, hogy a másik a háta közepére sem kíván gyakorlatilag. Én is hibás vagyok abban, hogy idáig jutottunk, hamarabb észre kellett volna vennem, hogy mi felé haladunk, keveset törődtem vele mind szexuálisan, mind érzelmileg. Megpróbáltuk megbeszélni, de ő tényleg szerelmes lett, nem volt értelme folytatni, azóta is együtt vannak boldogan, és már nekem is van új kapcsolatom. Ennek már több éve, azért látom ilyen reálisan, akkor persze sokkal nehezebb volt.
2020. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Ez akkor történik amikor az egyik ember csak megállapodásból jön össze a másikkal ,meg társadalmi előírások szerint házasodik , aztán csodálkozik ha a férfi levágja ezt később majd kap valahol máshól igaz szeretetet .
2020. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem érzelmileg is beleszeretni valakibe? :)
2020. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Köztünk az elő két évben nagyon nagy volt a szerelem a szeretőmmel. Aztán valami kiverte a biztosítékot és szakítottunk. Nagyobb fájdalmat életemben nem éreztem /pedig én szakítottam./ Itthon éjszaka nem bírtam aludni, azt mondtam itthon, lehet valami idegkimerültség. Nála is észrevette otthon a család, a feleség, betegségre, rossz közérzetre kellett hivatkoznia. Aztán felhívott, bocsánatot kértem. Úgy estünk egymás karjaiba mint két hajótörött.Tehát akkor a válasz, bár a feleség észrevett valamit de nem azt ami a valóság volt.
2020. dec. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!