Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mindenki megteszi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki megteszi?

Figyelt kérdés

Minden férfi félre lép minimum egyszer?

És aki egyszer megteszi az megteszi máskor is?

És ha a férfiak szeretik a feleseguket, mindenben kielégítik, csinos, szép, akkor miért csaljak meg a másikat?

Most ne jöjjünk azzal h a nők is, az majd egy másik kérdés lesz. De a kérdés vegulis. A férfiak miért nem hűségesek?


2020. dec. 24. 11:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem minden ferfi, szemely szerint sose leptem felre es nem is fogok mert nem olyan ember vagyok.

Aki egyszer megteszi az megteszi tobbszor is plane ha utana el van neki nezve...

Az exeimet mindenben probaltam kielegiteni es ok voltak nekem mikor egyutt voltunk az egyetlen es legvonzobb nok.

Nem a ferfiak hitlenek, hanem az emberek ferfi no. De nem mindenki csak a szemet.

2020. dec. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem ha egy férfi udvarol egy nőnek akkor miért van mellette dugópajti.

Ja mert hivatalosan nincsenek még együtt. Hát nem tudom de engem ez kiábrándít, hogy engem akar de azért dug még ki tudja hányat.

Aztán csodálkoznak mikor nem lesz hosszú életű egy kapcsolatuk sem.

2020. dec. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
en nem csaltam meg meg senkit sem 32f
2020. dec. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem minden férfi teszi meg. Sok a hűséges férfi. Dolgoztam férfiak között. A család, a feleség SZENT! A megcsalós típusra én egyfajta közös tulajdonságot véltem felfedezni. Nekik is fontos a család az asszonyuk. Otthon nagyon alárendelődnek. A szeretővel való kapcsolatban viszont ők a főnökök, diktálják mikor, hol. Általában semmit nem adnak a szeretőnek a szexen kívül, kompenzálva ezzel az otthoni viszonyokat.
2020. dec. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én nem csaltam meg az első feleségemet,és a jelenlegi páromat sem.
2020. dec. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!