Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mindenki megteszi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki megteszi?

Figyelt kérdés

Minden férfi félre lép minimum egyszer?

És aki egyszer megteszi az megteszi máskor is?

És ha a férfiak szeretik a feleseguket, mindenben kielégítik, csinos, szép, akkor miért csaljak meg a másikat?

Most ne jöjjünk azzal h a nők is, az majd egy másik kérdés lesz. De a kérdés vegulis. A férfiak miért nem hűségesek?


2020. dec. 24. 11:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Sosem csalnám meg a páromat, de az tény hogy vannak olyan dolgok amivel nem jöhetek elő előtte a konzervatív neveltetése miatt. Sajnos ezeket a dolgokat el kell fojtanom magamban. De ez például sokaknál indok a megcsalásra.
2020. dec. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És ha egy nő minden kívánságát lesi? Mindenbe benne van? Akkor mi az indok?
2020. dec. 24. 11:14
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit hoz a jövő. Eddig nem csaltam meg, és az én jelenlegi értékrendem szerintem nem is fogom. Nem érzek rá sem vágyat, sem késztetés.


f

2020. dec. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

#2

Akkor azaz indok, hogy a nőnek csak egy puncija van. Hosszútávon meg unalmas nekik mindig azt az egyet dugni. Kell nekik a változatosság.

Egyébként nem lép mindegyik félre. Jellem kérdése az egész.Véletlen megcsalás sincs, mert véletlenül nem esnek bele a punciba, hanem az ösztöneikre hallgatva akarattal beledugják a farkukat. Ugye hallottunk már ilyet jópáran, hogy véletlenül történt. 🤦‍♀️

2020. dec. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. dec. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. dec. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%

"A férfiak miért nem hűségesek?"

És a nők?

Te miért nem vagy hűséges? Hiszen te is nő vagy, tehát biztos macsalod a barátodat.


Na, ha rájössz, hogy mi a hiba ebben az érvelésben, akkor rájössz, hogy a kérdésedre mi a válasz.

2020. dec. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem, én nem csalom meg a párom. Pedig megtehetnem, és tehettem is volna. Más az ertekrendem,de köszi hogy a kérdésre válaszoltál.

Persze véletlen megcsalas nincs,nem hiszem hogy magától csak úgy felall egy farok, és hirtelen kinyilik magától a punci.

2020. dec. 24. 11:38
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
És akinek sosem volt/lesz senkije, az is?
2020. dec. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindenki, mert én nem tettem meg.
2020. dec. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!