Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van olyan sok megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan sok megcsalás a világban?

Figyelt kérdés
2020. dec. 17. 02:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Mert ilyenek az emberek.
2020. dec. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Elqrvult az emberiség. Nincs tisztelet, önzetlen szeretet, mindenki a saját érdekeit, örömét teszi az 1.helyre. Nagy részben a média is hibás: " Neked ez jár, enjoy, szerezd meg, a tiéd lehet" stb agymosós fogyasztásra bíztató reklámok. És az embert is egy fogyóeszközzé degradálta.
2020. dec. 17. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Így van elkurvult a világ semmi se szent.A férjem egy baráti összejövetelen ahol én is ott voltam és a kkedves barátnőm akit nem neveznék annak csak ő nyomult a barátságával képesek voltak egy sarokba elhúzni smárolni úgy,h mi ott voltunk a férjével,mert beszélgettünk és nem vették észre,h nem látom meg mit csinálnak sunyiba.Utána sündörögve úgy csináltak mintha mi sem történt volna és teszik mintha szeretnék a párjukat.Mindezt úgy,hogy a gyerekeink is ott voltak.

Na akkor erre mit lehet mondani.

2020. dec. 17. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Ja és most egymásra mutogattak ki volt a hibás,mikor mind a ketten benne voltak.
2020. dec. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én "barátnőm" is ugyanez... A saját esküvőjén nyomult a férjemre. Kitalálta este 22.00 kor 3 db férfinak rabolják őt el a tancparketten.🤦‍♀️🥴 a közeli park igazgatósága jutottak. Ahol kifaggatta mennyit keres stb. Bár neki nem jött össze. El is vált 1 évre rá. Persze utána 3 gyerekes hazasokra mászott vagy a, fonokore....Azóta én nem baratkozom nőkkel, inkább a kutyam.
2020. dec. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Igen én se akartam vele barátkozni,idegesített is a nyomulása olyan mézesmázos.Gondolom neki ez hepje.Nekem se kell többet barátnő.
2020. dec. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
6-os úh nálunk is detto... Azt éreztem rám mászik és fullasztoan nyomult barátnőkent is meg mezesmazos volt. Persze tudtam hogy a férjemet akarja. Meg állandóan el akart jönni hozzánk a hazunkba. Mindig fel emlegette. Tudtam hogy szetnezzen azért. Amikor gyerekagyas voltam a babával akkor is jönni akart anélkül hogy meghivtam volna🥴😄😄
2020. dec. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki rá akarja vetíteni a saját elvárásait a másikra, emiatt nem működik a kommunikáció, és folyamatos az elégedetlenség. Ezen sajnos az sem segít, amit a társkeresők hirdetnek, hogy ha nem tetszik, lapozz tovább, úgyis találsz még jobbat.
2020. dec. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%
Huspiac van
2020. dec. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%

Mert abból a korszakból kijöttünk már, ahol az embert valamennyire visszatartotta ettől a társadalom azáltal, hogy meghurcolták, bizonyos esetekben meg is csonkították a hűtleneket.


Viszont arra a korszakra még nem értünk meg, ahol elfogadottá válnak más kapcsolati felállások is és ahol van kultúrája a nem-monogám kapcsolatoknak is, ezáltal nem féreg üzemmódban zajlanak a partner háta mögött, hanem közös megegyezéssel, nyitott kapcsolatként, poliamoriaként, stb.


Mondom ezt úgy, hogy ha valaki, én alkalmas vagyok monogám kapcsolatra és abban érzem jól magam, annak a kereteit szigorúan tartva. De sokaknak ez nem állapot és ez nem feltétlenül probléma. A probléma a hazugsággal és a gerinctelenséggel van. És mindenkinek jobb lenne elfogadni, hogy vannak emberek, akik mást preferálnak, nyíltan kezelni a több partnert és akkor nem azok lennének folyamatosan átbszva, akik a monogámia pártját fogják, ellenben a partnerük csak bele van kényszerítve abba a szerepbe és azért csal, hogy amíg ki nem derül, legalább a társadalom szemében "normális" embernek tűnjön. Pont úgy működik ez, mint az alibiheterok, akik azért házasodnak, hogy ne gyanakodjon senki arra, amilyenek valójában. Mert amilyenek valójában, az sok ember szótárában szitokszó, pedig egyáltalán nem kellene annak lennie. Ez a sunnyogás viszont így rohadt gusztustalan, méltatlan és szánalmas.

2020. dec. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!