Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire lehet ez igaz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet ez igaz? Elhigyjem, vagy valaki a bolondját járatja velem?

Figyelt kérdés
Rám írt messengeren egy csaj, hogy ismeri a férjem és jó ideje megcsal. Először semmit nem hittem el belőle. Aztán egyre több dolgot mondott el. Olyanokat, amiket nem tud senki, csak a férjem és én. S hogy a férjem egy közös ismerőssel dug jó ideje. Nem tudta a nevét a csajnak, aki bemártotta a férjem, viszont leírta, hogy hogy néz ki a csaj, milyen autóval jár. Leírta, hol dolgozott a csaj korábban, mikor a férjem megismerte. Állítólag azért mondta el, mert sajnál engem és a gyereket. Most nem tudom, mit gondoljak. Belenéztem a férjem telójába, és mikor a hangfájlokba mentem bele, szinte kitépte a telót a kezemből. Mert az az ő privát szférája.
2020. dec. 14. 22:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
Azért anyukám mert nem mindenki toleràlja az ilyen férgeket mint a férjed!!!
2020. dec. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Milyen férgeket?
2020. dec. 15. 16:17
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Istenem kérdező te nagyon sötét vagy!Majd szépen visszafogadod a hűtlen férjed és ő ugyanúgy csalni fog továbbra is csak óvatosabb lesz!Szerinted az előző válaszoló milyen féregre gondolhatott???!
2020. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Mi alapjám mocskoljátok ti rzt a szerencsétlen férfit?

Lejáratást folytatnak ellene, senkinek semmi bizonyítéka nincs!

Telefonban meg nincs kutakodás! Van magánszféra, csak az élettelen nőknek nincs ezért hiszik azt hogy akkor a másiknak sem.

2020. dec. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!