Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire lehet ez igaz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet ez igaz? Elhigyjem, vagy valaki a bolondját járatja velem?

Figyelt kérdés
Rám írt messengeren egy csaj, hogy ismeri a férjem és jó ideje megcsal. Először semmit nem hittem el belőle. Aztán egyre több dolgot mondott el. Olyanokat, amiket nem tud senki, csak a férjem és én. S hogy a férjem egy közös ismerőssel dug jó ideje. Nem tudta a nevét a csajnak, aki bemártotta a férjem, viszont leírta, hogy hogy néz ki a csaj, milyen autóval jár. Leírta, hol dolgozott a csaj korábban, mikor a férjem megismerte. Állítólag azért mondta el, mert sajnál engem és a gyereket. Most nem tudom, mit gondoljak. Belenéztem a férjem telójába, és mikor a hangfájlokba mentem bele, szinte kitépte a telót a kezemből. Mert az az ő privát szférája.
2020. dec. 14. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Hát, ha te ezek után még a férjednek hiszel, meg is érdemled, hogy rommá legyél csalva.
2020. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Biztos, hogy megcsalt.
2020. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%

Miket mondott?

Hát, nem tudom. Ha a barátnőm elkezdene kutakodni a telefonomban, akkor én is kivenném a kezéből, függetlenül attól, hogy nem csalom meg.

2020. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Akinek nincs titkolni valója az nem tesz ilyet. "Privát élet", na persze, ezt a kártyát használják a simlisek.
2020. dec. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ja. A lány képzelődik, puszta véletlen, hogy mindent eltalált a csajjal kapcsolatban. Te tényleg ennyire naiv vagy, vagy csak csinálod?
2020. dec. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sose értettem. Teljesen egyértelmű, hogy a férjed megcsal, még az is lehet, hogy az informátorral. De ez mindegy is.

Szerinted miért írna ilyet valaki úgy, hogy az nem igaz?

Ezért nincs értelme felnyitni valaki szemét, és elmondani, hogy megcsalják. Akkor se fogja elhinni, ha 3D videót mutatsz róla, amint épp dugnak. Pont azért, mert már rég tudja, hogy csalja a másik, de nem akarja elhinni. Inkább teszi a hü.lyét, és elhiszi, amit a hazug párja állít, csak megmaradhasson a kis illúziója.

Tudod, hogy megcsal, de nem érdekel, nem akarsz válni. Ennyi. Mit nem lehet ezen beismerni? Miért jobb azon vergődni, hogy te aztán istenúccse elválsz, ha lebukik, hogy megcsal, de az nem bizonyíték, hogy mindenki tud róla, vagy látod a saját szemeddel.

Igazad van, várd ki, amíg a férjed dönt és elhagy.

2020. dec. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De, elhiszem, illetve érzem jó ideje, hogy van valakije. És nem dugom a homokba a fejem, csak furcsa, hogy valaki, aki nem ismer, és akit én sem ismerek, ír egy ilyet. Az ismerősök meg tudnak róla, de csesznek szólni. Miért akarja egy vadidegen felnyitni a szemem? Miért lesz neki úgy jó?
2020. dec. 15. 08:39
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Én is olyan vagyok, mint az az idegen, aki szólt neked. Az a helyzet, hogy az igazságérzetem nem tűri a sunyulást és hazugságot, még akkor sem, ha idegenekről van szó.
2020. dec. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
13%
Regebben az arulkodast csunya dolognak tartottak.
2020. dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 mert az jobb, hogy a fél város rajtam röhög?
2020. dec. 15. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!