Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan érjem el azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el azt, hogy elhigyjem magamról, hogy szerethető vagyok?

Figyelt kérdés
Tudatalatt tudom, hogy nagyon jó tulajdonsagaim vannak, de mégsem vagyok képes elhinni, hogy valaki engem nagyon fog majd tudni szeretni.. Mert eddig senki szeretét nem éreztem az életben.. 25N
2020. jún. 23. 19:09
A kérdező szavazást indított:
Keress fel egy pszichológust
Magadat kell rendbehoznod
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Majd jön miszter tökély akinek elhiszed, addig meg lepöckölgetsz majd magadról 3-4 próbálkozót ami kicsit feltornássza az egódat.
2020. jún. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Menj el pszichológushoz, és közben dolgozz magadon.
2020. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Haverom szerelmes volt ilyen lányba, tudod mit ért el vele? Felpumpálta a csaj egóját aztán kidobta őt a csaj mint a taknyot.
2020. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudsz angolul, kérdező? Mert ha igen, akkor ajánlanám figyelmedbe az alábbi hanganyagot:


https://www.youtube.com/watch?v=_eU3nHz_e34


Félálomban kell hallgatni.

2020. jún. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szerintem azért nem hittem el soha senkiről, hogy engem szeret és nem csak érdekből van velem, mert anyám is ezt hitte apámról, továbbá mert én sem éreztem azt, hogy apámnak én lennék az a kis hercegnő, amit minden normális apa érez a lánya iránt.
2020. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engedd, hogy szeressenek és szeress viszont ösztönből és ne "mert ez illikből" cselekedve.

Tehát, ne ésszel reagálj érzelmekre, hanem érzelemmel.


Mellesleg egy kiskutya-cica örülnek neked akkor is, ha nem adsz semmit éppen nekik vagy menekülnek tőled vajon?

Gondolkozz el ezen, miértjén;)

2020. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!