Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem vagyok szerethető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok szerethető?

Figyelt kérdés

29 éves férfi vagyok és csakis rövidtávú kapcsolataim voltak. A kapcsolatok elején mindig úgy érzem, hogy jól megy minden, viszonylag gördülékenyen eljutunk a szeretkezésig is, többször randizunk, programokat szervezünk azonban minden addig tart amíg magasabb szintre kéne emelni a kapcsolatot és úgymond "hivatalossá kéne tenni". Ilyenkor jön a szöveg, hogy jól érzik magukat velem, jól bánok velük, különlegesnek érzik magukat melletem, az ágyban is remekül megy minden, de hiányzik valami...ez általában a szerelem. Én mindig igyekszek 100%-ot nyújtani a kapcsolatban, szoktam kedveskedni, apróságokkal meglepni őket, amikor elmegyünk valahova kettesben nem sajnálom a pénzt sem. Persze vannak nekem is elvárásaim, de nem mondhatnám, hogy hatalmasak.

Persze sokan azt mondják, hogy milyen jó nekem mert van ingyen szex elkötelezettség nélkül. Sajnos ez nem így van. Ezek a kapcsolatok általában pár hónapig tartanak. Már félek szerelmes lenni. Az elején még működött, hogy "ááá nem bennem van a hiba" de már kételkedek ebben. Hiányzik belőlem valami ami megfogja a lányokat. Csak tudnám mi.


2019. okt. 14. 20:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
En se vagyok szeretheto nekem kapcsolatom se volt fogadd el
2019. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Szóval az ágyban remekül teljesítesz holott nincs még kapcsolat es a szerelem hiányzik? Ezzel nincs még megválaszolva a kérdésed? Egy ilyen embert ki tudna szeretni?
2019. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Egyrészt amit a kettes írt, másrészt így a leírásod alapján te magad is kicsit egy érzelemmentes, robotszerű hapsinak tűnsz.
2019. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Velem is pont ugyanez van.


28F

2019. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Általában úgy szokott lenni, hogy találkozunk valahol, én elhívom egy randira. AZ első randin általában nem igazán szokott történni semmi sem...nem vagyok nagyon rámenős. Ha jól érezzük magunkat akkor találkozunk még többször is. Pár randi után általában lefekszünk, utána pedig találkozgatunk rendszeresen és eléggé sok időt töltünk együtt. Ez már amolyan kapcsolat, mert együnk sem keres mást. A különbség csupán annyi, hogy még nem híreszteljük el fűnek-fának, hogy mi együtt vagyunk. Inkább csak élvezzük egymás társaságát.


#3-a, érdekes a megközelítésed, lehet benne valami. Ki tudnád fejteni? Az még segítene is.

2019. okt. 14. 20:27
 6/17 A kérdező kommentje:
Amúgy nem mondanám könnyűvérünek a lányokat. Szerintem inkább csak tetszettem nekik és szerettek volna ők is többet de valahogy nem jött a szerelem. Legalábbis én így gondolom.
2019. okt. 14. 20:29
 7/17 anonim ***** válasza:
Talán a menetrendszerűséggel van baj. Úgy írod le, mintha lenne egy előre megírt forgatókönyv, és semmi spontaneitás.
2019. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Most nagy általánosságban írtam le az egészet...nem akartam ennél is jobban belebonyolodni. Volt olyan lány is akivel nagyon sokat randizgattunk, űztük a közös hobbinkat mielőtt a csókig eljutottunk. Ellenben olyan is volt aki már a második randin többet akart.
2019. okt. 14. 20:37
 9/17 anonim ***** válasza:

Örülj a helyzetének. Veled legalább akarnak szexelni. Velem pl senki nem akar, még egy csókig sem jutok el soha. Még randira sem akarnak velem menni és élőben sem akarnak velem találkozni akármilyen kedves és őszinte vagyok. Legtöbbször nem is reagálnak rám, tulajdonképpen levegőnek néznek.

Egy csomó férfi van, aki ujjongana ha a te helyzetedben lehetne.

2019. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem azt jelenti, hogy nem vagy szerethető. De sokszor előfordul, hogy minden passzol, csak az a plusz hiányzik. Én is sok sráccal randiztam már, akikkel nem volt semmi gond, minden ideális lett volna, de mégsem lett szerelem. Aztán hirtelen beleszerettem egy elvált, 3 gyerekes férfibe, problémás exfeleséggel. És úgy éreztem, mindig vele akarok lenni. 2 hónap után összeköltöztünk, 9 éve vagyunk együtt, azóta a férjem.
2019. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!