Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerethető?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és a férfiak csoportját gyarapítom. Még soha nem volt kapcsolatom. Semmi. Még odáig sem jutottam el, hogy egy lány átöleljek, vagy a kezét fogjam. Puszi, csók... erről álmodni sem merek.

Egyszerűen semmibe vesznek engem. Mindig csak az volt, hogy ha én oda voltam egy lányért, az ezt a helyzetet kihasználta, húzta az agyam. Csak a saját érdeküket nézték. Nekik mi hasznuk lehet ebből a helyzetből.

Sajnos sokszor próbálkoztam, sokszor voltam szerelmes, reménytelenül persze. A friendzónát behatóan ismerem. Tényleg nem lehet belőle kilépni. Eljutottam odáig, hogy a szerelemhez nálam egy rossz érzés van társítva. Nem érzem magam szerethetőnek, valami hiányzik belőlem. Már egy párra is félve nézek rá, mert tudom, hogy egyedül érzem magam utána.

Már attól is félek, ha egy lánnyal beszélgetek, mert nem akarok mégegyszer ilyen helyzetbe kerülni. Tudom, ez rossz lépés, de védem magamat. Körülöttem mindenkinek volt/van már párkapcsolata, csak nekem nem. Folyton kérdeznek hogy mi van a csajokkal, stb. Ez egyre jobban frusztrál, hiszen én próbálkozom, de nem jön össze semmi. Meg esélyt se látok rá.

Folyamatosan egyedül érzem magamat, már társaságban is. És ez aggasztó.



2017. jún. 25. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne picsogj ennyire. Megbantam, hogy vegig olvastam. :(
2017. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

#1 olyan jó hogy te voltál az első hozzászóló, én inkább bele se kezdtem. :D


Odáig jutottam, hogy a férfiak csoportját gyarapítod. Talán ha nem fogalmaznál úgy mint egy 18. századi író, egy muslinca fantáziájával, akkor lehetne belőled énekeshalott.

2017. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Most mért kell ilyen genyónak lenni a kérdezővel?


Nekem is ez a kor volt a legszarabb, valóban jön mindenki a hülye kérdéseivel, mikor lesz barátnőd, van már csajod, szexeltél már, mért nem csajozol?...stb.

Rajtad a stressz emiatt meg hogy már valóban szeretnél valakit. Komolyan mondom most 30felett hogy elváltam senki nem kérdez ilyen hülyeségeket, annyira jó!


Egyébként biztos szerethető vagy, csak meg kell találnod a megfelelőt.

Szerintem ne görcsösen akarj párt találni, ne mindenkinél próbálkozz be, hanem ha van olyan akinél tényleg azt érzed hogy na Ő!

Éld az életed, és élvezd, ne ez legyen az elsődleges.

2017. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A kérdéshez képest semmit nem árultál el arról hogy mit lehet rólad tudni így nehéz megállapítani hogy szerethető vagy e vagy nem... nem bántásból mondom és sajnálom hogy ez van veled nem lehet hogy rossz csajoknál próbálkoztál eddig?
2017. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Koszonom Szilvike! :D Jot mosolyogtam a kommentedden. A kerdesen meg rohogtem. A vendegem vagy egy kavera vagy italra vagy mit tudom en. :D
2017. jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!