Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi eselye van egy gerinfer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi eselye van egy gerinferduleses,50 feletti nonek arra, hogy vonzó, szerethető legyen?

Figyelt kérdés

Annyit kérek, ne legyen durva válasz.Helyes arc, fiatalos kulso, de a hátam ronda.

Ruhaban nem feltuno,de amugy lathato.

Hasonlo problemaval, onmagat elfogado emberek irjanak, hatha segit.Fiatal koromtol tudok s gerincbetegsegemrol, amit lehet megteezem,de selejtes vagyok.

Mit varok a kerdésemtol, mit lehet erre valaszolni?!



2018. aug. 3. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi, mint egy nálad alacsonyabb férfinek volt évtizedeken át...
2018. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszod.
2018. aug. 3. 21:28
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Ez nem akadály. A jó szextől majd javul a dolog. 🙂
2018. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Erre tényleg nem sok mindent lehet írni kép nélkül.Mert oké hogy van ez a problémád,de ahogy írod szép az arcod,vagy mondjuk tiszta formás a lábad szoknyában ami akár kívánatossá is tehet.
2018. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
En ismerkednek onnel. Nekem is ferdulesem van. Mar van egy kozos tulajdonsagunk. Hat nem furcsa? 😊🤗😯
2018. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem akinek tetszeni akarsz, az elfogad úgy, aki vagy, és nem ez lesz a mérvadó, hanem a személyiséged, a pozitív tulajdonságod, a mosolyod:).

Én nyitott gerinccel születtem, nem vagyok szerencsés ebben a kategóriában én sem, de te ne add fel:).

2018. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mindegyikotoknek koszonom. Tobb minden osszejott.

Én azt valaszolmám.magamnak, hogy 'tedd rendbe a lelked, es akkor esélyed is lehet'

A tarskereson fent vagyok.

2018. aug. 3. 21:45
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne ez legyen a központi kérdés és máris nem fog zavarni senkit.
2018. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"A tarskereson fent vagyok."


Az mit jelent? 0 kitöltöttségű adatlap?

Élet iskolája és hasonló idézetek?

Sültgalamb várás?


Abból 50 évesen már nem lesz pasi, arról lemaradtál 20 évvel...


Csinálj is valamit

2018. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak egy példa... Jó, mondjuk én nő vagyok, de én simán összejönnék mondjuk egy mozgássérült fickóval, ha amúgy bejönne nálam. Tehát arra akarok kilyukadni, hogy biztosan van hasonló gondolkodású férfiban is, akinek nem számítana, hogy gerincferdülésed van.
2018. aug. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!