Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi eselye van egy gerinfer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi eselye van egy gerinferduleses,50 feletti nonek arra, hogy vonzó, szerethető legyen?

Figyelt kérdés

Annyit kérek, ne legyen durva válasz.Helyes arc, fiatalos kulso, de a hátam ronda.

Ruhaban nem feltuno,de amugy lathato.

Hasonlo problemaval, onmagat elfogado emberek irjanak, hatha segit.Fiatal koromtol tudok s gerincbetegsegemrol, amit lehet megteezem,de selejtes vagyok.

Mit varok a kerdésemtol, mit lehet erre valaszolni?!



2018. aug. 3. 21:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50-60éves korban már nem válogatnak a férfiak,örülnek hogy élnek és még megy nekik egyáltalán a szex. Kismillió súlyos betegséggel, elhízással küzdenek. Főnyeremény nekik egy fiatalos helyes arcú nő,akinek van egy kis hibája.
2018. aug. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Újra csak megkoszonni tudom a kommenteket.Így gondolom en is,csak a 12oraba,a gerincevel!korhazba kerult anyukam sorsa is rátett egy oriasi lapattal.

Tarskereső. Milyen 0 kitoltottségű adatlap?! Én nem sunyi kategoria vagyoķ!Vannak ilyenek boven, Meg se nezek arctalan gyavakat!

Soksok randira nem mentem el. Miert? Mert ero kell a tarskereseshez.(Segits magadon Isten is megsegit!) Magabiztossag, hit, lazaság. Mint az allaskeresőn.

Mozgaserult ferfit keressek! En nem vagyok az, es lelkileg nem vagyok eros ahhoz, hogy ilyen terhet plusszba bevallaljak

2018. aug. 4. 11:56
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van gerincferdülésem, bár sose érdekelt különösebben, el tudtam lógni annakidején az oroszóráról gyógytorna miatt. Aztán oroszul se tanultam meg, gyógytornát se vettem komolyan, untam, szerencsétlenkedésnek éreztem. Ruhában nekem sem látszik, csak strandon, de ott se érdekelt, leszarom ki mit gondol. A hallásommal és a látásommal is gond van, nem is kicsi. Ennek ellenére pofára, agyilag teljesen egyben vagyok, senki nem érti miért nem csajozok, miért vagyok mégis egyedül. Mindezek mellé még ott vannak azok a dolgok is amik másnál is megvannak, a környezet, a nem befolyásolható dolgok, a hülyék agyelszívása.
2018. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!