Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg visszatalál hozzám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg visszatalál hozzám?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk eggyut a párommal. Egy honapja kb csal egy másik lánnyal. Le is fekudtek tobbszor is. Azt mondja hagyjam, idovel ugy is rájon hogy en kellek neki es abbahagyja. Azért mehetett félre mert sajnos szexualisan eltero az etvagyunk. Én(nő) kevesszer kívánom, ő meg ennel sokkal tobbet szeretne. Szerintetek mit csinaljak? Azt mondja szeret engem. De a lany irant is érezni kezdett valamit. Érdemes várnom? Vissza kene hoditani? Szexi fehernemu stb?

27/N



2020. dec. 13. 12:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%
Fehernemure es plasztikara lesz szukseged. Akkor egyszer ketszer jo leszel egy korre. Amugy full szanalmas vagy
2020. dec. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%
Én azon gondolkodom az 5-ös válaszoló, hogy gondolhatja ezt komolyan.. Ostoba liba lehet.
2020. dec. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%

Ennek a bulinak már vége, Kislány!

Tessék gerincet növeszteni (anélkül nem lehet egyenesen állni) és keresni egy olyan pasit, aki megbecsül és tisztel téged!

2020. dec. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%
Lehet nagyon szerelmes a kérdező! Velem is előfordult /régen/ hogy olyan fiúért voltam oda, akiért rajtam kívül még sokan. - láttam, hogy csókolózik egy lánnyal.. a buszon mellém ült, először veszekedtünk, 40 perc volt az út, Mire hazaértünk már minden rendben volt. Elkísért, én voltam a világ legboldogabb embere. Egy szerelmes lány nem mindig normális...
2020. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
63%
Nők szégyene vagy
2020. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%

Dobd ki azon nyomban.

Jézusom, nem hogy szexi fehérneműt de még egy jó szót sem érdemelne tőled egy ilyen nyomorult aki képes megcsalni a párját.Attol,hogy eltérő a libidotok nem az a megoldás,hogy megcsalom a másikat.

Ne maradj vele,jobbat fogsz ennél találni,jobbat erdemelsz nem egy olyat aki mást is kíván melletted.Milyen szerelem ez?Semmilyen.Ne szenvedj,hagyd.

2020. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%

Jaj ne bántsátok már a kérdezőt!Ahogy előttem is írta valaki.. Nem szánalmas, csak szerelmes...

Mindenesetre kedves Kérdező,szerintem tökmindegy hányszor fekszel le vele,félre fog dugni.

2020. dec. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
82%

Visszahódítani? Minek? Becsüld magad ennél többre, hagyd ott. Előbb veled kellett volna a szexuális életről beszélnie, ha gáz van, ha nem lehet megoldani, szakítani, nem máshoz fordulni.

Téged szeret, de érez valamit a másik iránt és ezután még te akarnál utána kaparni?

Ha jót akarsz magadnak, hagyd ott és keress olyat, aki megbecsül.

2020. dec. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
84%
#5 "Ha meg akarod tartani mondd meg neki hogy vegyen el, és szüljél neki. Párkapcsolatosdi nem szokott sokáig működni" - ez már viccnek is rossz... gyerekkel férfit nem lehet megtartani, a gyerek még a jó kapcsolatokat is megviseli, az eleve rosszakat meg felrobbantja törvényszerűen. A másik mondatod is eleve hülyeség, egyetlen kapcsolat sem egy rohadt papírtól fog működni, vagy működik anélkül is (mint a mienk 23 éve), vagy azzal együtt se fog.
2020. dec. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!