Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire gyakori hogy visszata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori hogy visszatalál az exhez valaki?

Figyelt kérdés

Èvekig együtt, majd új kolleginával kavar, szakít vele legyen.

De újra találkoztunk, ölelèsek, puszik az első randink helyszínén éjjel munka után. Úgy tudja mással vagyok, azt mondta örül neki. De tényleg lehet ennek örülni?

Szerintetek ez mit jelent? Érzelmes tipus alapból.

Visszajöhet?

Sokan visszamennek ha nem jön be az új belém szerethet újból?


2019. nov. 3. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy örök probléma. Amikor vissza akarják kapni az exüket az emberek, bármit is tett.


Ja max addig kellenél míg nem talál jobbat aztán megint pápá, addig viszont menne a bociszemek, te vagy az életem szerelme, nem szabadott volna szakítanunk, mi összetartozunk és bla bla bla

2019. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahol egyszer szakítás történt, főleg megcsalás miatt, vétek lenne újra kezdeni, hatalmas hiba
2019. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hiba de nekem mindenem róla szólt, egy életre terveztem vele, amíg ez meg nem történt. Nem tudok haragudni csak fáj és ő kell az életembe.
2019. nov. 3. 20:54
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokan visszamennek (főleg ha a másik egy igazi balek), amíg nem találnak ismét egy jobbat. Ez egy ördögi kör, amit jobb megelőzni. De rózsaszín ködben úszóknak ezt felesleges magyarázni,majd egyszer talán rájönnek.
2019. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Te terveztél egy életre vele, ő viszont nem, és ezután sem. De azért ő kell az életedbe. Nem a szép szavaknak kell hinni, hanem a tetteknek. És ő már bebizonyította megbízhatatlanságát.
2019. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha vissza mész hozzá utána mindent megcsinálhat legalábbis azt hiszi majd és meg is fog csinálni és cselédnek fog nézni nem kell majd neki 2-3 hónap
2019. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit? Fogadd vissza!

Sőt szólj neki!


Majd tanulsz a saját károdon, legalább lesz pár mézes-mázas heted.

2019. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Ne fessétek a falra az ördögöt. 1 esély a normálisabbnak szerintem igenis jár!
2019. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Srácok hagyjátok, épp olyan hülye mint az eljegyzéses
2019. nov. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszer szakítottam vele, visszakonyorogte magát.😕 Akkor mondtam neki, egyetlen esélyt még kapsz, élj vele. Nem élt. Továbbra is ugyanolyan maradt mint azelőtt. Na jó egy nagyon picit változtatott magán, azt nem mondom. Most ő dobott, azért mert már nem kellek... Bonyolultak ezek a férfiak, megérteni nem lehet őket, nem is kell. Én most inkább egy darabig kerûlöm a társaságukat a saját lelki békém érdekében. 😊
2019. nov. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!