Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért fáj a megcsalás az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a megcsalás az sokaknak?

Figyelt kérdés

Hiszen csak annyi történik, hogy kiderült, a másik egy aljas ember!


Vannak rajta kívül értelmesebbek!


2020. dec. 13. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban. De az fáj, ha szereted a másikat és úgy derül ki, hogy aljas ember. A tetejében pedig elárult.
2020. dec. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ha mondjuk évtizedek után derül ki, hogy akár több éve a szemedbe hazudott, meg van pár gyereketek, közös hitel és hasonló nyalánkságok, akkor mennyire kérdőjelezi meg, hogy kire is építetted az életed és mennyire tudsz hinni onnantól bárkiben vagy magadban? És nem a megcsalással van baj, hanem a hazugsággal.
2020. dec. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Miért fáj, ha eltöröd lábad? Pedig csak annyi derül ki, hogy nem keményebb, mint a beton...
2020. dec. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3


Te most szándékosan provokálsz engem?

2020. dec. 13. 10:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább te ptogokalod itt a jónepet.
2020. dec. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én nem.


Ha engem megcsalnak, inkább örülök, mert kiderült, hogy egy aljas ember.


Onnantól fogva undorodom tőle. Fájdalmat az értékes emberek elvesztése miatt kell érezni.

2020. dec. 13. 10:33
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Fáj, mert eljátszotta a bizalmam, a jóindulatom, a szeretetem. A több éves kapcsolatunkba fektetett energiát elpazarolta. Hazudott, atvert, kihasznált. Na meg lehet velem van a baj, de ha szeretek valakit, aki "elhagy" másért, felveti a kérdést. Én miért nem vagyok elég jó neki? Évekig jó voltam, aztán kész, vége, elmúlt, megunt? Lehet, hogy velem van a baj, de ez én ezt k*rvara nehezen dolgozom fel. Mert az én értékrendem nem az, hogy eldobom a jól felépitett jól működő kapcsolatomat azért, mert hiányzik a kezdetleges "szikra".

Mindezzel szembesülni és egyik napról a másikra lezárni és elengedni x évet. Igen, fájdalmas és hosszú folyamat. Nem tudok csak úgy legyinteni, hogy jobb is, ha nem....

2020. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!