Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Anyukám veszélyeztett csoportb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám veszélyeztett csoportba tartozik, ezért nem igazán mászkálhatok ki COVID miatt 1-2 hónapig. Jogos, hogy a barátom megcsalt?

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem és nem csak a Covid miatt, hanem egyébként sem.
2020. dec. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, van-e olyan, hogy jogos megcsalás...
2020. dec. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Nincs jogos megcsalás. Ha nem bír ki szex nélkül 1-2 hónapot, annyira ösztönlény, akkor szakítson.
2020. dec. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Jesszus dehogy jogos...


Ennek a srácnak nincsenek elvei, teljesen az ösztönei irányítják, egyáltalán nem komolyan vehető. Szerintem szakíts vele mindenképp.

2020. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos. Ezt te is tudod.. ennyire ne becsüld le magad. A baratod egy szemétláda.
2020. dec. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nem állatok vagyunk, hanem emberek, tudunk magunkon uralkodni. Vagy a te pasid kitépi az utcán a másik ember kezéből a szendvicset is ha éhes?

De az hogy te kivágod mint a macskát kaksizni, az jogos lesz.

2020. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Olyan, hogy jogos megcsalás nincs, ilyen helyzetben véget kell vetni a kapcsolatnak.


Ha az én párom egy béna hoax miatt hónapokig hanyagolna, ezt tenném, de nem csalnám meg.

2020. dec. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat, ha nem birsz ki szex nelkul egy-ket honapot es arra kenyszeritened a parodat, h inkabb teged elegitsen ki ahelyett, h az anyjara vigyaz, akkor sztem el vagy tevedve...
2020. dec. 26. 18:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
uhhj, hogy én mennyire gyűlölöm az ilyen gyenge f.szú fiúkat. Nagyon remélem, hogy az ilyennek a saját anyjába is beleakad a f.sza. Csajszi, fel a fejjel, ennél ezerszer többet érsz! :(
2021. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!