Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érdemes vele maradnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes vele maradnom?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok házas. A héten tudtam meg, hogy a férjem 4-5 hónapja csal és hogy lehet már előtte is csalt.
2020. dec. 10. 22:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
65%

Biztosan megcsalt? Megbízható a hírforrásod?

Ha így van, akkor már házasság előtt is csinálta, csak Téged elvakított a szerelem. Ha megcsalt - szakíts.

2020. dec. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
89%
Istenem!!!!Ennyire buta nőket!
2020. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan nem értem, hogy egyes kommentelők, hogyan veszik a bátorságot erre a szánalmas stílusra, amivel eljátsszák a legfelsőbb bíróság szerepköreiben dolgozó embereket.... Nem is olvastam végig, mert annyira nem érdemesek, hogy bárki elolvassa azokat. Kérdező, semmit ne vegyél innen magadra, sajnos nagyon sok az érzelmileg, értelmileg lepusztult ember, akik azzal már még vannak elégedve a napjukban, ha valakinek innen odaszóltak/beszóltak. De annyira már nincs eszük, hogy átgondolják, mennyire jogos/lehet így beszélni... sajnálom, hogy ilyen semmitmondó, üres, okoskodó, de semmi esetre sem bölcs válaszokat kapsz, értelem, empátia és segíteni akár helyett. Elnézést, ha esetleg valaki írt hasznos választ, csak nem olvastam.
2020. dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
70%
23! Esetleg valami új ötleted,hasznos tanácsod is van a kérdezőnek vagy csak a válaszadókat szereted fikázni?
2020. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
54%

#24

Az kimaradt a válaszából. Tehát bagoly mondja verébnek esete.

A szomorú inkább az, hogy vannak emberek, akik még mindig képesek lennének megbízni az őket átverőkben, főleg ha valaki elkezdi mesélni a közhelyes mindenki megérdemel egy másik esélyt.A kérdést feltevő meg el is hiszi. Ennyire bután élni a legrosszabb amit csak tehet valaki. Ezzel ártja a legtöbbet önmagának. Ide minek is kellene empátia?

2020. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
#25 miért vagy ennyire a második esély ellen?
2020. dec. 29. 22:34
 27/28 anonim ***** válasza:
54%

Nem a 25. vagyok, de hadd írjak meg, hogy mit gondolok.

Nem gondolom, hogy a megcsalás minden esetben egy megbocsáthatatlan bűn, válóok lenne. De! A rendszeres megcsalás nem történik meg egy alapvetően működőképes főleg FRISS házasságban. Valamiért elvett téged. Ezt nem tudjuk ilyen kevés információból, hogy miért. Amit biztosan állítok, hogy nem azért mert szeret!!!

A te életed és nyilván te hozod meg a döntéseidet az életeddel kapcsolatban. Én már 38 éves vagyok és ha a lányom lenne ilyen helyzetben, minden erőmmel azon lennék, hogy a legkisebb fájdalommal szálljon ki mihamarabb ebből az örök boldogtalanság felé tartó vonatból. Remélem nem lesz ilyen kis naív -de ha mégis és megóvni nem tudom-akkor csak arra kérném őt, hogy mielőtt egy ilyen zsákutca kapcsolatba gyereket szülne, várjon pár évet, amíg elül a köd, lesz elég önismerete és felszívja magát erővel..... Néhány év múlva már azon is nevetnél, hogy ezt a kérdést feltetted!!!

2020. dec. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ez nem egy második esély lenne...

Legtöbbször egyszeri félrelépést is nehéz megemészteni.

Itt gyakorlatilag végig át voltál verve. Ezt folytatni érdemes?

Tudnál benne bízni?

Elhinnél bármit, ami félreérthető, de van rá magyarázat?

Szerinted egy olyan félrelépés, ami egy esküvő előtt kezdődött és azóta is tart, lehet teljesen érzelem mentes?

Te ezt ugyanúgy tudnád tovább folytatni, mert van rá magyarázat?

Egyáltalán el tudsz képzelni bármilyen magyarázatot, ami ezt elfogadhatóvá teszi?


Szerinted a férjed milyen embernek, nőnek festett le téged a másik előtt?

Azért ahhoz is kell egy lelkivilág, hogy valaki végignézze, hogy a szeretője házasodik.

Egy ilyen helyzet után én látni nem akarnám a férjet, nemhogy hallgatni a hazugságait meg bármiféle próbát tenni, hogy hátha...

Ha 1000%-ban megbízhatnék benne hogy ez soha többé nem fordul elő, már akkor sem akarnék tőle semmit a váláson kívül.

Kíváncsi lennék mi van egy ilyen fickóban, hogy ennyire ragaszkodsz hozzá...

2020. dec. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!