Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érdemes vele maradnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes vele maradnom?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok házas. A héten tudtam meg, hogy a férjem 4-5 hónapja csal és hogy lehet már előtte is csalt.
2020. dec. 10. 22:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

A "dehogy érdemes"-t iróniának szántad, tehát érdemes elnézni, vagy nem? Ez a komment arról arulkodik, hogy teljesen tanácstalan vagy...vad idegeneket megkérdezel arról, hogy "érdemes-e" válni ebban/abban az esetben.

Már eleve a szó: ÉRDEMES...nem azért házasodnak vagy válnak, mert érdemes...nem a jutalmat varjuk vagy a hasznot lefölözni élünk valakivel, hanem mert társai akarunk lenni egymásnak, vele megöregedni és közös célért haladni a közös úton. De neked ezek szerint ez hasznos s újdonság.

2020. dec. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Nagyon tudhatod mit érzek és hogy érzem magam jelenleg.. Az "érdemes"-t arra értettem, hogy valóban szeret-e és hogy van e arra esély, hogy bfejezi és soha többet nem fordul elő. De te biztos jobban tudod helyettem mi játszódik le bennem
2020. dec. 11. 15:38
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor javaslom olvasd el az utolsó válaszod teljes átéléssel, ahogy nekem- egy válaszolónak mondanád...aztán olvasd fel a kérdésedet is.


Na? Tetszik már érteni?

2020. dec. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Többre mennél egyértelmű válaszokkal mint körülírással
2020. dec. 11. 16:34
 15/28 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert értelmes nő kivágja az ilyen fszt az ajtón ahhoz, akit bszott hónapokon át. És ezt nem kérdezi meg másoktól. Ennyi gyenge, önbecsülés nélküli nőt, mint itt is.... 🤔Elképesztő. A francba tudjátok ezt eltűrni 2 percig is? 🤦‍♀️
2020. dec. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
70%

"Az "érdemes"-t arra értettem, hogy valóban szeret-e és hogy van e arra esély, hogy bfejezi és soha többet nem fordul elő"


Oké, látom szeretnéd tudni az igazad,csak azt akarod, hogy más mondja meg neked:


NEM szeret, NEM fogja befejezni ( legfeljebb nem ugyanazt dugja majd 1-2 év múlva) és nincs esély arra, hogy valaha is megváltozzon ( amíg farka van)


Ha van egy cseppnyi józan eszed, akkor még ma elhagyod és esélyt adsz magadnak a normális boldog életre, mielőtt gyerek is lenne véletlen...

2020. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
65%
Alaposan elemezni kell a helyzetet mindenféle szempontból. Ott kellene kezdeni, hogy miért vett téged feleségül ill. te miért mentél hozzá Ismerve a történteket) ? Aztán azt, hogy mi "hasznod" van ebből a házasságból (anyagi, gazdasági, érzelmi és egyéb szempontból egyaránt) ? Csak ezek ismeretében lehet dönteni.
2020. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért vett feleségül vagy egyáltalán miért kérte meg a kezem. Mert kimagyarázta a dolgokat, én pedig hittem neki, mert nem akartam látni az igazságot.. Anyagi hasznom nincs belőle, nekem is 2 diplomám van, jó munkahelyem, fiatal vagyok. Az érzelmi dolgok pedig, azért tartok itt ahol, mert az érzéseim elvakítottak..
2020. dec. 21. 21:13
 19/28 anonim válasza:
100%
Itt nincs mit gondolkodni szerintem. Szemtelen állat az ilyen
2020. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
50%

En a felrelepest hosszu evek utan egy elkerulhetetlen opcionak latom mindket fel reszerol. Nokent gondolatban platoi szerelemmel kovettem el igazi csalast, es egy alkalmi szex adta vissza a ferjem iranti szeretetem.

Na de eleve igy inditani az nagyon nincs rendben. Eloszor ket ember orok huseget szandekozik tartani es igy is erez.

Nehogy szulj es a gyerek legyen a csodavaras eszkoze.

2020. dec. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!