Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érdemes a férjemmel maradnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a férjemmel maradnom, ha szeretnék majd babát, de a férjemmel nem tudok elképzelni egy közös családot?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem volna gyereket, de nem vagyok az a fajta, aki csak úgy szül, aztán majd lesz valami. Lassan öt éve vagyok férjnél és egyre kevésbé érzem úgy, hogy őt szeretném a gyerekeim apjának. A vágyam egy gyerek iránt azonban nem szűnt meg. Kényelmes és konfliktusoktól mentes életünk van, de nincs szerelem, se vonzalom, és már egyre kevésbé érdekeljük egymást. Le lehet így élni egy életet, de félek attól, hogy soha nem leszek boldog.

31N


2020. febr. 28. 12:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes.
2020. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Most élményt akarsz vagy családot ? 5 éve házas vagy ergo 7-8 éve vagy vele. Pontosan milyen őrületes szerelemre gondolsz ?
2020. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Mi lenne ha megeröltetnétek magatokat, és tennétek valamit a kapcsolatotokért? Ugye nem gondoltad, hogy egy házasságon sose kell majd dolgozni és minden működik csak úgy magától? Elválhatsz, de ilyen hozzáállással minden egyes kapcsolatod így fogja végezni.
2020. febr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szeretnék családot, de félek nem jó ötlet, ha egy család alapja egy ilyen szinten kihűlt kapcsolat.
2020. febr. 28. 12:36
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha megpróbálnád felmelegíteni? Vagy már próbáltad?
2020. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt még rendbe lehet tenni, csak mindkettőtöknek dolgoznia kéne kicsit a dolgon
2020. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha kétségeid vannak akkor nagyon gondold àt.
2020. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
NE!
2020. febr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Magyarul haverral nevelnél egy babát...


Jól elb**aszhatod az egész életedet így.


Mikor meglesz a baba minden csodás lesz happy úgy tűnik mintha minden tökéletes lenne de az csak átmeneti.

2020. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Rossz kapcsolatba gyereket szülni nem épp a hosszú házasság titka, de te tudod. A gyermekvállalás szokott lenni a kegyelemdöfés ilyenkor.
2020. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!