Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 16 éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éve vagyunk együtt a férjemmel. Egyre kevésbé ad magára, hiába kérem, hogy ne hagyja el ennyire magát. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Már nem olyan figyelmes,amilyen az elején volt.Nem kérdezi meg milyen napom volt,mi van velem egyáltalán?

Eddig még azt hittem ettől függetlenül szeret,de már most úgy gondolom nem érdeklem

Ha meg akarom menteni a házasságom,mit tehetnék?


2019. ápr. 20. 17:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Te figyelmes voltál vele a 16 év alatt? Megkérdezed milyen napja volt? Úgy érzed, megtettél mindent az önbizalma érdekében?
2019. ápr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
20%
16 éve minden nap téged lát mit vársz minek örüljön ?
2019. ápr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1# Igen,végig én voltam a figyelmesebb.Nem az a tipikus házi sárkány vagyok.Rengeteget türtem és nyeltem,mert nem könnyű természetű ember.Ha össze vesztünk,akár az ő hibájából valamin,akkor is én mentem bocsánatot kérni.

Na ebbe fáradtam bele Mindennap meg kérdezem milyen napja volt,ő vissza sose kérdez.Annyira érdektelen velem szemben

És igen,ha mondjuk valahová készültünk és kellett,hogy csípjük magunk,felöltözött elegánsan,akkor is én dicsértem meg őt,nem fordítva

2019. ápr. 20. 17:49
 4/21 A kérdező kommentje:
Férfiak,ti hasonló helyzetben miért viselkedtek így?
2019. ápr. 20. 17:51
 5/21 anonim ***** válasza:
64%

Mert 16 év alatt eljutunk oda hogy már a partner nem olyan izgalmas. Sajnálatos de ez így van.

Kapcsolat elején nyilván érdeklődő mindkét fél...

De ez normális amúgy. Van aki természetéből adódóan érdeklődőbb még több év után is. De az kb 10000 ből 1 ember.

2019. ápr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
És mit csináljon ilyenkor a feleség? Türje,hogy be szólogat a férj egyre többször?
2019. ápr. 20. 18:11
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Válj el. Nézd meg, ennyire futja tőlük. Semmit nem jelent nekik a kapcsolat. Érezni, ragaszkodni, ezek? Ugyan.
2019. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%
Mondd neki, hogy kössetek üzletet. Te kielégíted a szexuális fantáziáját, ő pedig a te lelki szükségleteid. Nincs az a férfi, aki erre nemet mondana.
2019. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ez akkor sem normális dolog, ha két ember régóta együtt van. Attól még valamilyen szinten működnie kellene a szeretetnek, figyelmességnek. Ha ennyire nem értékel már téged a párod, akkor jobb, ha otthagyod. Lehet akkor döbbenne rá, hogy fontos vagy számára.


Velem pl. elég sokat flegmázott párom, meg sokszor csak én kezdeményztem az összebújást. Olyan rohadtul biztos volt a dolgában, hogy én mindig itt leszek neki. Aztán elkezdtem levelezgetni az exemmel, úgy, hogy ő is tud róla. Meg itt is levelezek pasikkal. Arról is tud. Azóta nagyon kedves, figyelmes, aranyos. Fél, hogy elhagyom. Ha nagyon elhanyagol, el is fogom.


Megjegyzés: én mindig figyelmes, törődő, kedves vagyok vele. De ha ez teljesen egyoldalúvá válik, akkor lépni fogok. 35/n

2019. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen,pont erre gondolok,hogy én már egy biztos pont vagyok neki.Minek fektessen bele plusz energiát.Ez pedig ígynem jó.Figyelek rá,csak bele lehet fáradni,ha ez egyoldalú
2019. ápr. 21. 05:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!