Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 16 éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éve vagyunk együtt a férjemmel. Egyre kevésbé ad magára, hiába kérem, hogy ne hagyja el ennyire magát. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Már nem olyan figyelmes,amilyen az elején volt.Nem kérdezi meg milyen napom volt,mi van velem egyáltalán?

Eddig még azt hittem ettől függetlenül szeret,de már most úgy gondolom nem érdeklem

Ha meg akarom menteni a házasságom,mit tehetnék?


2019. ápr. 20. 17:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
85%
Egy férfi nem fog olyan nőt értékelni,aki egész életében a házi rabszolgája volt,nem mondott soha ellent,csak pitizett neki egész életében.Magadon kell változtatni elsősorban,abba kell hagyni ezt a cseléd szerepet.
2019. ápr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy párterápia szerintem időszerű lenne, ha nem akartok elválni


Ő egyáltalán nem értékel, de meg folyamatosan megalázkodsz.

2019. ápr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Lehet ebben a "házi cseléd szerepben"valami.Ki van szolgálva,rossz napja van? Felvíditom..

Én meg legyek,ahogy vagyok és próbáljak mosolyogni és nem szembe szállni vele,kerülve a konfliktust..

De akkor mit tegyek? Tisztázni ,megbeszélni próbáltam vele,semmi eredménye nem volt

Legyek én is rideg,tartózkodó? Erre viszont rá mehet a házasságunk

Tanácsokat várnék!

2019. ápr. 22. 13:46
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele, mondd el, hogy szerinted nem jó irányba halad a kapcsolatotok és szeretnél ezen változtatni, úgyhogy menjetek el terápiára.
2019. ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
A párterápia mégis miröl szólna? Ebben nem hiszek.Ha mi egymással négyszemközt nem tudjuk meg beszélni ezeket a dolgokat,a terepeuta jelenléte számára még zavaróbb lenne
2019. ápr. 22. 15:00
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"Mondd neki, hogy kössetek üzletet. Te kielégíted a szexuális fantáziáját, ő pedig a te lelki szükségleteid. Nincs az a férfi, aki erre nemet mondana."


De ez mennyire megalázó basszus, tudod, hogy azért hoz virágot, mert seggbebszhat.

2019. ápr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

#16 :D Kicsit komolyan veszed magad. Szerintem egy win-win szituáció. Figyelmesebbek vagytok egymás igényeire. Hogy kinek mi az igénye már más téma.

Remélem téged nem aláznak meg, hogy virágot kapsz egy jó szex után. :)

2019. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Jó, nem muszáj párterápiára menni, a válóperes ügyvédek is nagyon jófejek.


Egy külső szemlélő segíthet, hogy hatékonyabban kommunikájatok, hogy felszínre kerüljenek és megoldódjanak a valódik problémáitok.

2019. ápr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Örülj neki így tuti nem csal meg.
2019. ápr. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A baj h egesz eleted rola szól es rola szólt. Ez nagyon uncsi, nincs mit hódítson rajtad.

Inkabb legyenek.sajat celok, te legyel vki az ö szemében, ha nem.akkor minek.teperjen utanad? Tegyel vmit sajat magadert majd azutan.fogsz latni valtozast addig nem

2019. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!