Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érdemes a férjemmel maradnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a férjemmel maradnom, ha szeretnék majd babát, de a férjemmel nem tudok elképzelni egy közös családot?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem volna gyereket, de nem vagyok az a fajta, aki csak úgy szül, aztán majd lesz valami. Lassan öt éve vagyok férjnél és egyre kevésbé érzem úgy, hogy őt szeretném a gyerekeim apjának. A vágyam egy gyerek iránt azonban nem szűnt meg. Kényelmes és konfliktusoktól mentes életünk van, de nincs szerelem, se vonzalom, és már egyre kevésbé érdekeljük egymást. Le lehet így élni egy életet, de félek attól, hogy soha nem leszek boldog.

31N


2020. febr. 28. 12:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Tok fiatal vagy,meg el tudnal valni, talalni valaki mast es vele gyereket vallalni. En elfogadom hogy elmulnak az erzelmek de olyan embertol akarok gyereket aki emberileg rendben van es szeretnem hogy a gyerekem orokoljon vmit tole genetikailag.
2020. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
Szomorú, hogy ilyen életképtelen infantilis idióták szülik tele ezt az országot, mint a kérdező.
2020. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Most se vagy boldog...
2020. febr. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Most írtad, hogy nem érdeklitek egymást.


Itt szerintem nem csak a gyerek hiánya a gond, hanem az egész

2020. márc. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Savlekotő ***** válasza:
Minek mentél hozzá?
2020. máj. 14. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Meg se próbáld,válj el!
2020. máj. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szerintem nem!

Mond el a tényeket! Face to Face!

2020. dec. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!