Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valószínű, hogy csak hülyít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínű, hogy csak hülyít engem?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a párommal, aki még nős. Viszont az elejétől azt mondja, hogy készül elhagyni a feleségét, de folyton kifogásokat keres, hogy most éppen miért nem. Az is gyanús, hogy azt mondja nagyon rossz a kapcsolatuk és együtt sem alszanak, de pl.a felesége rakja fel az ölelközős képeiket, azt mondja biztos gyanakszik és így akarja kideríteni hogy provokálnak-e valakit ezek a képet. Mondtam már neki hogy akkor hagyjunk direkt jeleket hogy a nő kezdeményezze a válást, de abba sem akar belemenni mert azt mondja akkor a váláskor ki lesz semmizve. Szóval mindig minden ötletem le van szavazva de azért ígérgeti hogy már nem kell sokáig titkolózni. Illetve most hallottam, hogy kiverte egy a balhét egy férfival, mert az szerinte flörtölt a feleségével. Ez is nagyon rosszul esett. Viszont a magyarázat: tényleg a felesége körül legyeskedett hetek óta a fickó de igazából nem volt féltékeny csak azért csinált jelenetet hogy majd ez is ürügy legyen a válásra. Nekem egyre átlátszóbb az egész...Van még remény szerintetek?

2020. dec. 6. 13:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ige. Hülyít. Elképesztő hogy ezt megkajálod..
2020. dec. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen írj rá az asszonyára,hogy a szeretőd,és miket igérgetett neked. ☺️

Az asszony elhagyja,ti meg megérdemlitek egymást

2020. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy képernyőfotó a Messengeren mindent megoldana... és ez a patkány még akkor sem lenne a tiéd. Jó nagy hülye vagy.
2020. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Te a szeretője vagy. Az lehet hogy vmit nem kap meg a feleségétől de még is rá féltékeny. Ha rád nem féltékeny egy kicsit sem akkor gáz van mert csak hülyit.
2020. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem a párod, nem fogja elhagyni a feleségét. Pedig az asszony érdekében nagyon drukkolok.
2020. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%

Honnan veszik ezt a hülyeséget, hogy a "párom"?


Fogd mar föl, ő nem a párod, hanem a szeretője vagy! Ez a "kapcsolat" csak a te fejedben létezik. Neki van már egy párja, mégha most éppen téged is kezelget. Ha kitálalsz, azért dob téged, ha nem tálalsz ki akkor addig fog kezelgetni, amíg TE HAGYOD! Jól látod, ő tényleg csak hülyít téged.

A kulcs a te kezedben van! Kidobod ezt a szarházit, következetes leszel és nem fogadod vissza. Minden más amit teszel, az csak a te életedből vesz el időt.

2020. dec. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nos, ő tényleg nem a párod. Nem valami okosan viselkedsz, gondolom a rózsaszín köd elbutított.
2020. dec. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem fog elválni csak hiteget téged, mert így megmaradsz neki! Nálunk a mostani párom nős volt mikor mi összejöttünk de ő simán felvállalt engem. Megmondta h elválik értem és úgy is tett nem volt semmiféle kifogása. Felvállalt az utcán is bárhová beült velem a varosba. Sőt ő mondta h nem fog bujkálni! Azóta is együtt élünk. Tehát aki kifogásokkal jön annak ne higgyél.
2021. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!