Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valószínű, hogy csak hülyít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínű, hogy csak hülyít engem?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a párommal, aki még nős. Viszont az elejétől azt mondja, hogy készül elhagyni a feleségét, de folyton kifogásokat keres, hogy most éppen miért nem. Az is gyanús, hogy azt mondja nagyon rossz a kapcsolatuk és együtt sem alszanak, de pl.a felesége rakja fel az ölelközős képeiket, azt mondja biztos gyanakszik és így akarja kideríteni hogy provokálnak-e valakit ezek a képet. Mondtam már neki hogy akkor hagyjunk direkt jeleket hogy a nő kezdeményezze a válást, de abba sem akar belemenni mert azt mondja akkor a váláskor ki lesz semmizve. Szóval mindig minden ötletem le van szavazva de azért ígérgeti hogy már nem kell sokáig titkolózni. Illetve most hallottam, hogy kiverte egy a balhét egy férfival, mert az szerinte flörtölt a feleségével. Ez is nagyon rosszul esett. Viszont a magyarázat: tényleg a felesége körül legyeskedett hetek óta a fickó de igazából nem volt féltékeny csak azért csinált jelenetet hogy majd ez is ürügy legyen a válásra. Nekem egyre átlátszóbb az egész...Van még remény szerintetek?

2020. dec. 6. 13:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rossz hírem: ennek a férfinak nem te vagy a párja.
2020. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy mindenki potenciális baltásgyilkos, nem tartott öt évbe kollektíven elhinni, de ez a fos már gyerekkoromban is szakállas volt, amit ti nyaltok be ugyan úgy csont nélkül. 🙄
2020. dec. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

"Fél éve vagyok együtt a párommal, aki még nős."


:DDDDDDD

2020. dec. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de teljesen nyilvánvaló hogy te a szerető vagy. Sajnálom.
2020. dec. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Azt mondja "Fél éve vagyok együtt a párommal, aki még nős." 😂😂😂😂😂 azigen 😂

Te a szeretője vagy és nem a párja😂

Nem fogja elhagyni a párját miattad. Teljesen egyértelmű.

2020. dec. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Édes Istenem! Neked van párod???

És egyébként molyen kamudumával szédít? Mit mond arra, hogy miért nem válik el?

2020. dec. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mindig mást. Mindig valamiért más alkalmat vár.
2020. dec. 6. 13:30
 8/18 anonim ***** válasza:
98%

Tudod, aki el akar válni, az fog egy utazótáskát, belepakolja a legszükségesebb holmijait, és elhúz otthonról, másnap pedig beadja a válókeresetet. Mert nincs mire várni. Nincs másik alkalom.

A te "párod" viszont minden bizonnyal nagyon élvezi, hogy az asszonyt is dughatja és téged is. 2 punci még mindig több, mint 1 punci.

2020. dec. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég kitartó leszel, akkor még nagyon sok félévig fogod hallgatni a kifogásait.
2020. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha az életben nem fogja ott hagyni az asszonyt, csak hazudik neked hogy dughasson.
2020. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!