Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti megbocsátanátok egy valószí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok egy valószínűleg megtörtént megcsalást?

Figyelt kérdés
24 hetes veszélyeztetett terhes vagyok. Együtt voltam a férjemmel korábban viszont utánna a gépen láttam, hogy alkalmi társkeresőn volt fennt. Félek, hogy valamit összeszedhettem. Tagadja, hogy lett volna kapcsolata. Elhanyagolni nem hanyagoltam el. Úgy gondolom hogy ha már most megingott később se lesz jobb.. Sajnos korábban többször hazudott szemtől szembe.
2019. nov. 6. 17:35
1 2
 1/13 Lachesys ***** válasza:
100%

minek. MINEK vallaltal gyereket egy ilyen alakkal, aki mar ezelott is bebizonyitotta h egy gerinctelen szhardarab?


de komolyan. ez onsorsrontas. most meg ottvagy terhesen, mar hiaba irnam h dobd ki a ghecibe, nem mert itt a baba. hat nem tudok mit mondani igy. elobb kellett volna gondolkodni....

2019. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

Van konkrét bizonyíték, vagy csak a szokásos terheshiszti?

Két opció van.

1: Ha egy hazug szemétláda akkor csúnyán belenyúltál, ergo minek szülsz egy ilyennek.

2: A szokásos terheshiszti amivel az agyára mész.

2019. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott, miért volt fent az oldalon? Mikről hazudott korábban?
2019. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A többszöri hazudozás nálunk is megvolt, sőt ugyanez a sztori is, hogy Ő "véletlenül" fennmaradt egy társkeresőn, ahol egyedülállónak állította be magát. Még bemutatkozó szöveget is írt a pofátlan. Mi már szakítottunk, immár másodjára és véglegesen, de nekem ez egy megváltás volt. Nem tudnam soha megbocsájtani Neki, amit velem művelt. Tudnék még sztorikat mesélni, hogy milyen egy gazember volt, de nincs kedvem már hozzá... Egyszerűen csak felejteni akarok és azt, hogy tűnjön végleg el az életemből.
2019. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1.A terhességem alatt hazudott többször emiatt nem tartom magam hibásnak.

2. Nem hisztizek számonkértem megmutattam neki szembesítettem de tagadta az egyértelmű dolgot hogy felregisztrált.Nem engemet sodor veszélybe hanem a saját gyerekét ha valami fertőzést összeszedek számomra ez nem megbocsátható.

3.Nehogy már a terhes nő legyen a hibás aki kiszolgáltatott.

4. Ha megszületik és egészséges lesz felnevelem valószínűleg vérszerinti apa nélkül.

2019. nov. 6. 17:46
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Ez egy bonyolult kérdés pár soros története az egyik szemszögből.
2019. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha már eleve korábban is hazudott, amit nyilván nem beszéltetek kellően át miért mentél hozzá? Miért vállaltálé vele gyereket? Tudom, ez nem segít a helyzeteden csak egyszerűen nem értem ezt a döntésedet.


Át kell gondolnod több dolgot, mivel gyermeket vársz ráadásul veszélyeztetett terhes vagy.

- fel tudod nevelni egyedül? El tudod tartani? Mert ugye a GYT az nem valami sok.

- terhességed alatt lesz segítséged? Veszélyeztetetten nem erőltetheted magad tehát pl nagy bevásárlást egyedül nem tudod intézni

- válás esetén mennyire jönnél ki rosszul a dologból , úgy értem a ház amiben laktok közös, a tiéd vagy férjedé? Ha a férjedé és menned kell, tudsz máshova költözni?


Én a helyedben először is higgadtan leülnék vele és elmondanám neki mit gondolok, mire következtetek. Nyilván ha alkalmi társkeresőn van fent, annak oka van. Csak úgy egyik napról a másikra senki nem regisztrál fel ilyen helyekre. Vagy eleve mindig is fent volt és csalt téged, akkor egyértelmű hogy válás. Vagy most valami megváltozott. Túl sokat koncentrálsz pl a babára, nem figyelsz a férjedre stb.. Százféle dolog lehet és ahhoz hogy objektíven ezt meg tudjuk állapítani nem írtál elég infót. Az jutott még eszembe, hogy a férjed akarta e ezt a gyereket egyáltalán? A hazudozás meg ez atárskeresősdi nekem gyanús, talán azért csinálja mert nem akart még apa lenni, nem készült fel rá.

2019. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen csak akkor kezdett el hazudozni,mikor teherbe estél?
2019. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Én most őszinte leszek. Nem tudom, hogy megcsalt-e vagy sem. Ez még nem bizonyosodott be. De én pl. ha belegondolok, hogy a barátomtól terhes lennék már így szakítás után, nem biztos hogy megtartanám. Mert mi komoly kapcsolatot terveztunk, ez nem jott ossze... Meg nem szeretnék egy gyereket egyedül felnevelni. A te helyzeted más, hisz már férjnél vagy. Neked kell meggyőződnöd arról, hogy igazat mondd vagy sem. Mondd meg neki, hogy neked nagyon fontos, hogy a gyereketek egészséges legyen és legyen őszinte, ha tett valami rosszat. Remélem nem, de ha igen a továbbiakat beszéljétek át négyszemközt!
2019. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy a kérdésed az volt, hogy megbocsájtanék egy valószínűleg megtörtént megcsalást, szerintem nem.
2019. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!